Přejít na obsah

Sluneční brýle


Drummer

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Nová akvizice: Jacques Marie Mage Passolini. Tak trochu Wayfarer od RB za mrzký peníz. Ale to zpracování je dechberoucí.

attachicon.gif fbb0778f874573dcde9485ee94a52baa.jpg

 

edit: mám ty modré, ale tyto jsou taky super:

attachicon.gif 3_Pasolini_burgundy.jpg

Mas na ne málo vrásek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nová akvizice: Jacques Marie Mage Passolini. Tak trochu Wayfarer od RB za mrzký peníz. Ale to zpracování je dechberoucí. 

attachicon.giffbb0778f874573dcde9485ee94a52baa.jpg

 

edit: mám ty modré, ale tyto jsou taky super:

attachicon.gif3_Pasolini_burgundy.jpg

snad je za čas neuvidíme v inzerci jako ty (pro mne šílené) Kuboraum

 

a jak se ti líbí modrý svět?

 

já mám v autě rb new wayfarer se žlutohnědými skly a to je pro moje oči taková paráda, že si je občas nasadím  i když je lehce pod mrakem

Upraveno uživatelem tolja
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nová akvizice: Jacques Marie Mage Passolini. Tak trochu Wayfarer od RB za mrzký peníz.

ty jsou boží.

 

Já teď plastovy pilotky od RB. Polarized a chromance a nikdy jsem tak pohodlný brýle neměl. A to koukání top. Jinak jsem kupoval na eyerim a nikde jsem je nesehnal pod 6.5k a tam byly za 4. Dal jsem je do košíku a zapoměl na ně. Za 3 dny email že mám něco v košíku a sleva 5%. Tak kliknu a brýle ještě v akci za 3.2. Přišly za 3 týdny a už hledám další.

post-24237-0-13683800-1529300723_thumb.jpeg

Upraveno uživatelem SCIFI
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Zraje ve mně rozhodnutí pořídit si fotochromatický brejle na kolo... Na trhu je výběr velkej, ale všechno jde do šeda a já bych chtěl do zelena. Zatím jediný, který jste našel jsou Tifosi green fototec, ale ty zase nejsou k sehnání. Nemáte někdo přehled co by ještě mohlo existovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už je to dávno, co jsem vybíral sluneční brejle, ale mám pocit, že Rudy Project má dost širokej výběr skel. Navíc se to dá u nich různě kombinovat.

 

Mám od nich klasický černý fotochromatický s dioptrickou vložkou a jsou perfektní.

 

Edit: Měli by mít i zelený, říkají tomu "golf". http://www.rudyproject.com/agon-custom.html

Upraveno uživatelem Kluk jako buk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Thomas - Ray Bany si od téhle firmy (aspoň myslím) objednala před asi 2 roky přítelkyně. Jen tak pro srandu, má dvoje originály (+ chce další) a chtěla vědět, co je to za šunt. Já jí říkal že v tomhle případě je těch pár stovek hodně peněz a hlavně že nechává vydělávat podvodníkům, ale nedala se. Kupodivu přišly a fakt se zdálky tvářily jako originál. Ale zblízka už vypadaly hůř než fejky za 10 Euro, co jsme viděli v Albánii na tržnici a to je co říct. Myslím, že je nevracela a buď letěly do popelnice nebo je dala nějakému sousedovic dítěti na hraní, jen pouzdro si nechala, to vypadalo slušně i zblízka a tak ho vozí v kufru motorky, na našich motocestách používá a pouzdro snad zatím drží. Jinak i originální pouzdra mi přijdou jako dost slabý článek...  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci help, potřebuji tady mít do pátku jedny RB a zvládne to údajně s bravůrností eyerim. NIC mi to neříká a RB je nemůže na svých stránkách najít jako AD, ale nějak jim to habruje. Můžu jim důvěřovat?

 

https://www.eyerim.cz/ray-ban-rb3025-aviator-large-metal-l0205-6386/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci help, potřebuji tady mít do pátku jedny RB a zvládne to údajně s bravůrností eyerim. NIC mi to neříká a RB je nemůže na svých stránkách najít jako AD, ale nějak jim to habruje. Můžu jim důvěřovat?

 

https://www.eyerim.cz/ray-ban-rb3025-aviator-large-metal-l0205-6386/

eyerim je v pohode...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt je to origo, takhle levny?

Mají je za ty prachy už pomalu všechny AD, pokud jimi opravdu jsou :-) Mě nefungují RB stránky, nevím proč. Ale teď jsem zjistil, že potřebuji L velikost a za boha nikdo v ČR je nemá :-( Zítra budu zjišťovat jak to....sakra, takhle na poslední chvíli, to jsem prostě já :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci help, potřebuji tady mít do pátku jedny RB a zvládne to údajně s bravůrností eyerim. NIC mi to neříká a RB je nemůže na svých stránkách najít jako AD, ale nějak jim to habruje. Můžu jim důvěřovat?

 

https://www.eyerim.cz/ray-ban-rb3025-aviator-large-metal-l0205-6386/

 

kupoval jsem tam persoly, dodání bylo delší, v řádu týdnů, vzhledem k rozsahu sortimentu asi nemají vše skladem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji kluci, objednal jsem. Už i Ray Ban mi ukazuje, že jsou AD. Taková nepříjemná situace, manželka je chtěla před 14 dny koupit, říkám, neboj lásko, já su tady expert přes nákupy a včera u vínka, máš ty brýle? Říkam, ty vole :eek: Takže improvizuji....v neděli narozky, nůž pod krkem. Ještě že mě Italka už nějákou tu dobu zná, myslím že sama zapomněla, ale to jsem nezmiňoval  :lol2: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...