Přejít na obsah

Sluneční brýle


Drummer

Doporučené příspěvky

Můj krk jest zachráněn, uf :-) Nesmrtelná legenda doma, děda bude mít snad radost. Jinak doporučuji obchod OpticLab, perfektní jednání, domluvili sobotní doručení a brýle se tváří být originálem. To ověření obchodu přes RayBan stránky je super.

post-364-0-90390600-1537016660_thumb.jpg

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes konečně do třetice všeho dobrého něco do terénu, tentokrát od Julbo. Hudy poslal na poprvé jiný model, po druhé byla chyba ve mě, spletl jsem model a objednal Bivak na hubený ksichty a teď konečně úspěch. Pokud hledáte nějaký outdoor photochromic s dobrými výsledky v testech, myslím že tady to je dobrá volba poměr, cena. Teď v akci na Matum. Cz :-)

 

https://matum.cz/slunecni-bryle-montebianco-bleu-oran-12096

post-364-0-90152100-1537297858_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes konečně do třetice všeho dobrého něco do terénu, tentokrát od Julbo. Hudy poslal na poprvé jiný model, po druhé byla chyba ve mě, spletl jsem model a objednal Bivak na hubený ksichty a teď konečně úspěch. Pokud hledáte nějaký outdoor photochromic s dobrými výsledky v testech, myslím že tady to je dobrá volba poměr, cena. Teď v akci na Matum. Cz :-)

https://matum.cz/slunecni-bryle-montebianco-bleu-oran-12096

Dá se s nimi na kolo? Resp.drží na ksichtu? :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na ksichtu sedí parádně a navíc se na ně dají připnout různé typy šňůrek, kterými je za hlavou zafixuješ. Co se týká skel, tam to je jako u každého výrobce alchymie a každý doporučuje na každý druh sportu jiné. Chameleon jsou určené pro nejsilnější slunce, hory, moře...píšou že jsou tmavší a přímo je pro řízení auta nebo kola nedoporučují. Mám je dva dny, takže je moc neznám, na kolo je teprve budu brát. Mě se ba naopak zdají docela světlé, řízení auta mi dnes v nich ani trošku nevadilo a oči večer nebolí. Před tím jsem měl levné 3f photochromic, které také nedoporučovali na kolo a já jsem byl s nimi na kole ba naopak velmi spokojený. Ale tady upřímně nemůžu soudit, mám je moc krátce. Z testů a recenzí ale vychází velmi dobře. Já mám jedny brýle do pro volný čas a druhé pro outdoor blbosti, tak doufam že photochromic 2-4 budou na pohodu, no jak píšu, uvidíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Dnes konečně do třetice všeho dobrého něco do terénu, tentokrát od Julbo. Hudy poslal na poprvé jiný model, po druhé byla chyba ve mě, spletl jsem model a objednal Bivak na hubený ksichty a teď konečně úspěch. Pokud hledáte nějaký outdoor photochromic s dobrými výsledky v testech, myslím že tady to je dobrá volba poměr, cena. Teď v akci na Matum. Cz :-)

 

https://matum.cz/slunecni-bryle-montebianco-bleu-oran-12096

na zimnu turistiku budu ok? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty jsou boží.

 

Já teď plastovy pilotky od RB. Polarized a chromance a nikdy jsem tak pohodlný brýle neměl. A to koukání top. Jinak jsem kupoval na eyerim a nikde jsem je nesehnal pod 6.5k a tam byly za 4. Dal jsem je do košíku a zapoměl na ně. Za 3 dny email že mám něco v košíku a sleva 5%. Tak kliknu a brýle ještě v akci za 3.2. Přišly za 3 týdny a už hledám další.

co je to za model prosim?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...
  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...