Přejít na obsah

koupě Hublot


gas

Doporučené příspěvky

má někdo tady na fóru něco z jejich produkce, vybírám mezi luna rossa a black magick, problém je, že

v čr není žádný oficiální dealer a hodinky se velmi špatně shání, Kubson mě našel jeden kus v Polsku a dva v německu,

rád bych se na ty hodinky podíval na živo a zkusil je na ruku, bohužel teď nemám čas projíždět evropu jen abych si ujasnil

zda je budu chtít, takže vlastníte někdo Hublot a máte zkušenost s jejich nákupem ? díky

 

580961-709234.jpg535721-654424.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 55
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jsou to bezesporu velice kvalitní hodinky a vybral jsi pěkné modely, ale celkem dost mi připomínají produkci AP, ale k věci. Možná bys měl napsat Viktorovi, na vystavě v Baselu ho myslím pozvali na stánek a dali mu na vyzkoušení něco z jejich produkce, předpokládám, že nějakou vyzitku si z Baselu odvezl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky za radu, budu ho kontaktovat, tahle značka je nějaká zakletá, pokud Kubson na zahraničních

fórech vznesl dotaz ohledně koupě a cen Hublot byl okamžitě smazán, dealeři nereagují na maily a

celé to mě působí dost zvláštně, bohužel se mi fakt moc líbí ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem v Basileji na ruce několik modelů, jsou hezký a precizně zpracovaný, ale dost mohutný a těžký, prostě trochu "krávy". Ale i při tý velikosti velmi dobře sedí na ruce, maj ty nožky trochu ohnutý dolů. Já tam mluvil s jejich pracovníkem z Kanady, jmenuje se Mike Margolis, a je možné ho kontaktovat přes TimeZone.com soukromou zprávou, je moc fajn a určitě aspoň poradí, na koho se v Evropě obrátit. Zkusil bych taky Uhren Haffner - www.watch.de - nějaký modely tam má, a řekl bych, že dokáže sehnat i jiný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

viktor: díky za radu, mám celkem hubenou ruku, tak proto bych raději vyzkoušel než budu závazně objednávat, z hmotnosti už strach nemám, koupil jsem na trénink bílé samuraje a je to ok :)

 

edit: jak na tebe působil ten gumový řemen, myslím na omak a zpracování, co životnost, díky

Upraveno uživatelem gas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To gas: pokud jsi z Olomouce, tak by možná stálo za to udělat si výlet do Vídně - Haban na Kartner str. je oficiální prodejce a určitě nějaké kousky na vyzkoušení bude mít - dle webové stránky Hublotu lze najít i jiné prodejce ve Vídni. Případně se nejprve informovat telefonicky nebo mailem. Za ty asi 3 hodinky cesty to možná stojí, když jde o investici v řádu stotisíce.

 

OT: To mnovace: myslím, že Viktor v Basileji dostal spíše vizitku než vyzitku. :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bohužel na výlety po evropě momentátně není čas, další věc je, že často ani oficiální prodejci nemají tyto modely skladem a jejich přístup ( komunikace, informace o modelech, cenách ) je někdy komický, další věc je cena, standardní cena je 9.900 EUR, tak bych z toho základu rád něco ( co nejvíce :) ) sundal, ale díky za radu, hledáme dál

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

má někdo tady na fóru něco z jejich produkce, vybírám mezi luna rossa a black magick, problém je, že

v čr není žádný oficiální dealer a hodinky se velmi špatně shání, Kubson mě našel jeden kus v Polsku a dva v německu,

rád bych se na ty hodinky podíval na živo a zkusil je na ruku, bohužel teď nemám čas projíždět evropu jen abych si ujasnil

zda je budu chtít, takže vlastníte někdo Hublot a máte zkušenost s jejich nákupem ? díky

 

580961-709234.jpg535721-654424.jpg

 

 

Mne sa hodinky typu Hublot veľmi nepáčia, prídu mi príliš mohutné... Ale ak by som si mal vybrať z týchto dvoch modelov, tak určite ten vpravo. Príde mi, že ma oveľa čistejší dizajn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

design je subjektivní, mě vzhled zaujal na první pohled, jsou výrazné a paradoxně svým způsobem i elegantní, velmi mě na nich imponuje to, že nejsou profláklé a většina lidí tuto značku ani nezná, technika a zpracování jsou mimořádné, midloch má pravdu s minimální historií značky, to je ( kromě ceny ) jediná věc, která mě trochu odrazuje, ale zase jsou to hodinky, které u nás potkáte jen stěží, takže exclusivita zaručena :) příští týden je konečně uvidím live a vyzkouším na mou subtilní ruku, tak poreferuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsou to hodinky, které u nás potkáte jen stěží, takže exclusivita zaručena :) příští týden je konečně uvidím live a vyzkouším na mou subtilní ruku, tak poreferuji

 

Ano tyto hodinky v Olomouci stěží potkáme. Jestli je koupíš tak si asi hlavu ukroutím jak budu koukat po cizích zápěstích abych alepsoň letmo a z dálky zahlédl Hubloty :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

design je subjektivní, mě vzhled zaujal na první pohled, jsou výrazné a paradoxně svým způsobem i elegantní, velmi mě na nich imponuje to, že nejsou profláklé a většina lidí tuto značku ani nezná, technika a zpracování jsou mimořádné, midloch má pravdu s minimální historií značky, to je ( kromě ceny ) jediná věc, která mě trochu odrazuje, ale zase jsou to hodinky, které u nás potkáte jen stěží, takže exclusivita zaručena :) příští týden je konečně uvidím live a vyzkouším na mou subtilní ruku, tak poreferuji

 

Zdravím tě Olomoučáku....co se podělit s ostatníma Olomoučákama a ukázat nám je někdy naživo?? Nemyslím tmavou uličku o půlnoci :o))) Ale jsou faaakt gooood, aji bych mrknul ;o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...