Přejít na obsah

Staronové Omega Speedmaster Moonwatch z roku 1980


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 51
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Díky Pavle, od Tebe, předního Omega znalce na fóru, mě to obzvlášť potěšilo. :)

Mám z nich teď ohromnou radost. 

Snažím se tomu svému "sběratelství" dát trošku hlavu a patu, a tenhle, i když lehce běh na dlouhou trať, má podle mě daleko větší smysl než to bezmyšlenkovité hromadění, které jsem praktikoval dříve. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky Pavle, od Tebe, předního Omega znalce na fóru, mě to obzvlášť potěšilo. :)

Mám z nich teď ohromnou radost. 

Snažím se tomu svému "sběratelství" dát trošku hlavu a patu, a tenhle, i když lehce běh na dlouhou trať, má podle mě daleko větší smysl než to bezmyšlenkovité hromadění, které jsem praktikoval dříve. :)

 

Totiz tim jak se zacnes u vintage zajimat co a jak a pak shanet a doplnovat, vybudujes si vetsi osobni vztah k tem hodinkam. NArozdil od hodinek, co muzes koupit kompletni na krame Utlumi to fluktuaci, uvidis :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krásný příběh. Také mám velký vztah k hodinkám, co jsou starší jak já a to nejsem zrovna nejmladší. Na nové se rád kouknu, ale táhnou mě nyní jaksi méně. 

Cože se plánuje do toho čtvtého okénka?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

učebnicový příklad nejvyššího levelu sběratelství..kompletizace vyžaduje hodně hluboké znalosti, velkou dávku trpělivosti i štěstí...zde se toto potkalo..!!!

výsledek je parádní a silně nakažlivý...... navíc mi obsah příspěvku  opět rozšířil obzory ..Karle velká gratulace a díky... :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

učebnicový příklad nejvyššího levelu sběratelství..kompletizace vyžaduje hodně hluboké znalosti, velkou dávku trpělivosti i štěstí...zde se toto potkalo..!!!

výsledek je parádní a silně nakažlivý...... navíc mi obsah příspěvku  opět rozšířil obzory ..Karle velká gratulace a díky... :clap:

Já děkuji Libore za poklonu. Jsem zvědavý, po čem jdeš Ty. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...