Přejít na obsah

Fortis Terrestis Tycoon


People

Doporučené příspěvky

Tak za mne moc ne, na prvni pohled jemne, ale neco mi tam chybi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud na fratellowatches.com nekecaj a rok 2015 bude u Fortisu plny zmen, tak tohle je dobra vlastovka... 

 

Edit: ted jsem si vsiml, ze Fortis ma novy web. Hmm, jsem z nej nejak rozpacitej.

Upraveno uživatelem libor2002
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dyzajn jak z roku 95, zbytecnej pruhled, papirovej remen, velky to bude jak prase. Chybi mne tam fortisofskej nadhled. A ty indexy vypadaj jak kulicky, snad to nejsou kulicky.

Edit: Koukam velky to neni, 41mm. Nebo by to taky mohly bejt jedny z tech hodinek, ktery na fotce vypadaj hnusne a nazivo jsou pritom moc fajn. Neinternetove hodinky.

Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

veru, keby tam bolo ine logo, tak fajn, ale k Fortisu mi nejako nepasuju... odhliadnuc od toho, maju viacero nedostatkov, ktore tu kolegovci rozobrali...

PS: novy web? ja vidim vsetko po starom: fortis-watches.com

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

veru, keby tam bolo ine logo, tak fajn, ale k Fortisu mi nejako nepasuju... odhliadnuc od toho, maju viacero nedostatkov, ktore tu kolegovci rozobrali...

PS: novy web? ja vidim vsetko po starom: fortis-watches.com

 

Ať se propadnu do západního Německa jestli kecám velebnosti... http://www.fortis-swiss.com/ ... myslim si, že na těch stránkách makaj, protože od pondělí dali jiný font - ten před tím byl děsnej. Že by nás opravdu čekalo od Fortisáků něco nového? Viz. jak píší na fratellowatches.com:  ... Fortis bude mít novou firemní identitu, nový marketing a atraktivní reklamní kampaně. 

Upraveno uživatelem libor2002
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fortis jsou a mají být pilotky !!!

 

Pravě, že Fortis a "pilotky" je jen záležitost posledních pár let a ne z průběhu jejich stoleté existence.

Ale uznávám, že mě osobně se ta bílá taky zdá spíš pro holky/buzny....

 

 

Ale pánové, teď jsem něco našel a věřím, že Vás tímto Fortis příjemně překvapí! Mě tedy určitě  :clap:

 

post-7330-0-04484700-1425490525_thumb.jpg

post-7330-0-43157000-1425490524_thumb.jpg

post-7330-0-36577800-1425490525_thumb.jpg

zdroj: http://gevrilgroup.com/watchbrands/fortis-tycoon-watch-collection/

Upraveno uživatelem libor2002
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víš on také předtím Fortis nikoho nezajímal,tedy fakticky než se dohodla firma s Rusakama na dodání hodinek pro kosmický program.

 

Stojím si za tím že Fortis jsou pilotka a nebo ještě spíše outdoorové hodinky s černým číselníkem.

 

Ale když se holkám líbí něco jiného je to v pohodě.

Upraveno uživatelem long
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že se v tom ještě šťourám... ale mám pocit, že Fortis pro řadu Terrestis Tycoon možná čerpal inspiraci ve vlastních řadách.

 

post-7330-0-15999600-1425503589_thumb.jpg

Fortis Chronograph, manual-winding, Valjoux 72, rok 1942

Upraveno uživatelem libor2002
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ať se propadnu do západního Německa jestli kecám velebnosti... http://www.fortis-swiss.com/ ... myslim si, že na těch stránkách makaj, protože od pondělí dali jiný font - ten před tím byl děsnej. Že by nás opravdu čekalo od Fortisáků něco nového? Viz. jak píší na fratellowatches.com:  ... Fortis bude mít novou firemní identitu, nový marketing a atraktivní reklamní kampaně. 

 

a fakt, tuto domenu maju asi novu... kazdopadne stranka nic moc, ale asi cokolvek je lepsie ako to co mali doteraz... :) a tie ...tis nazvy sa mi nepacia :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas, není to typický Fortis a za mě taky nee. Ale je třeba se na to podívat z obchodního hlediska... rozšíří si tak portfolio svých zákazníků, kteří typický Fortis nebrali... Anebo skončí mi pracovní doba, svlíknu leteckou kombinézu, nebo skafandr a jdu do společnosti, pokud jsem patriot tak sundám Official Cosmonauts, nebo B42, příp. ten přeplácaný Calculator a vezmu tenhle společenský model Fortis... proti gustu...  :-)

 

p.s. i když mám Official Cosmonauts do společnosti bych si radši vyrazil s JLC :notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...