Přejít na obsah

Speedmaster


ondlej

Doporučené příspěvky

A to ten pan co se divy nevi ze hodinky se take nemusi porizovat ale take dostat jako dar.

 

 

Jasne to se lidem co se v hodinkach vubec nevyznaj vubec o nich nemluvi a neresi je stava casto zeje dostanou darem :-) mam takovy neblahy dojem ze vzdycky kdyz se tu resi dar hodinek v techto cenovych kategoriich jedna se o fake treba se v tomdle mylim :thumbsdown_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to ten pan co se divy nevi ze hodinky se take nemusi porizovat ale take dostat jako dar.

No, spíš,mě překvapuje, že když už má někdo přístup k internetu, není schopen si obstarat základní informace k tak profláknutému modelu (bez urážky, sám mám moonwatch) jako je speedmaster. I když ho dostal jako dar. :crying_anim02:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, spíš,mě překvapuje, že když už má někdo přístup k internetu, není schopen si obstarat základní informace k tak profláknutému modelu (bez urážky, sám mám moonwatch) jako je speedmaster. I když ho dostal jako dar. :crying_anim02:

aha tak to mas zvlastni nazor,lidi co nic nevite tak tady panu se radsi neptejte jim to vadi.dobre ze takovy nejsou vsichni.Nechapu ze se tedy obtezujes vubec reagovat(bez urazky nez moonwatche tak radsi zadny)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasne to se lidem co se v hodinkach vubec nevyznaj vubec o nich nemluvi a neresi je stava casto zeje dostanou darem :-) mam takovy neblahy dojem ze vzdycky kdyz se tu resi dar hodinek v techto cenovych kategoriich jedna se o fake treba se v tomdle mylim :thumbsdown_anim:

Cenova relace je nekde kolem 65000kc,to zase neni zadna palba i kdyz jak pro koho!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cenova relace je nekde kolem 65000kc,to zase neni zadna palba i kdyz jak pro koho!!!

 

Palba to je to je myslim bez debat za ty penize si muzes koupit x jinych veci a nejak mi hlava nebere aby nejakymu hodinovymu analfabetovy nekdo kupoval takovyhle stroj. Jedine me napada ze pochazis z milionarske rodinky a nejakych 65 litru jsou vazne jen drobne takze takova koupe jen tak je vlastne uplne normalni :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...