Přejít na obsah

Rado Diastar Orginal R12637163


Doporučené příspěvky

Rok se s rokem sešel ( byly to skoro přesně 3 roky) a já znovu pořídil hodinky Rado ze serie Diastart Original. Již jednou jsem tuto řadu vlastnil a to model Rado Original Diver R12639013 aka Rado "HULK" . Ten jsem z mladické nerozvážnosti po roce pustil do světa.

IMG-20120801-00100.jpg

 

Vyzkoušel jsem pár jiných kusů Seiko Scvs001 , Steinhart Ocean Vintage Military a Steinhart Ocean One Ceramic . Například Steinharty měli skvělé zpracování a když odhlédné od nějaké inspirace tak jsou to bezesporu skvělé hodinky za moc pěknou cenu a kdyby Steinhart nebyl tak "marný" s dostupností svých modelů tak ještě vyzkouším model Steinhart Ocean One Vintage.

Nic méně lákalo mě vyzkokušet něco jiného tak jsem založil vlákno vymění , ale nepřicházela žádná zajímavá nabídka.

Až jednoho dne jsem čistě náhodou objevil za slušnou cenu Rado Original a bylo jasno. Napsal jsem SZ zájemci, který mi kdysi psal , že by koupil mé keramické Ocean. Proběhlo pár Sz a obchod byl domluven a já se mohl těšit na své nové Rado, které mi stějne poslední půl rok šrotovaly v hlavě , že bych si je mohl pořídit zpět.

A tak sem skoro na přesně po třech letech pořídil Rado Diastar Orginal R12637163

16546217341_eb5d9db913_c.jpg

 

16547234731_6726ee8b3f_c.jpg

 

 

16086142763_37ab93446c_c.jpg

 

16704801621_02f3a09f85_c.jpg

 

pár informací

 

velikost : 46mm x 39mm

WR100 šroubovací korunka

safírové sklo - zajímavě broušené - je to vidět na druhé a třetí fotce

váha něco kolem 170gramů

 

Proč je mám podruhé?Protože to nejsou hodinky prokaždého, člověk na ně musí mít koule. Protože jsou to ikonické nezaměnitelné hodinky se skvělým pouzdrem. Navíc ta nepoškrabatelná lesklá "luneta" je fantastická. Navíc pokud vezmu hodinky do 20tisíc tak moc srovnatelných hodinek jiných značek nebude.

Upraveno uživatelem quest987
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Origos kazdym coulem i kdyz to neni muj styl, je rozhodne na co koukat. Jsem rad, ze nekdo ma jiny vkus a styl, nez zavedene a stale se opakujici se hodinky. Gratuluji.

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...