Přejít na obsah

Sinn novinky BaselWorld 2015


kubson

Doporučené příspěvky

A napr. na MM ti je na co?? To sou hrozny chytaky todleto.

 

tak ale MM su potapacske hodinky s jednosmernou lunetou, tam je to snad jasne. Tieto su vodotesne ako Seiko5, aj to predpokladam ze so zasrobovanymi korunkami.. su na kozenom remeni. toto na potapanie nebude. tak ma zaujima ze naco to tam je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 76
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

jasne, takze su pre kucharov s alzheimerom. potom pohoda, nic im nechyba :) aj cena je prekvapujuco pristupna.

 

:) čo ťa tá otočná luneta tak dráždi? Presne ako hovoríš, sú to kuchárske hodinky. Vyzerajú fajn.

 

 

Nevie niekto aké to má L2L? 50mm ci menej ? Dik :)

 

No priemer píšu 43 mm, lug to lug o moc väčší nebude, ak nie rovnaký.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mna nedrazdi, len som nerozumel naco tam je.. hodinky co maju namiesto hodinovych minutove indexy nejak neberem, ale ked to maju taketo pekne hodinky hned dvakrat, tak to uz asi na to je nejaky dovod, tak ze sa spytam.. no, a som sa dozvedel, no..

 

i ked nechapem preco nie su na ciferniku hodinove indexy - boli by este funkcnejsie, poprdeli cele dobre, ale signaly som pochopil, neskrabat. Ok ok :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mna nedrazdi, len som nerozumel naco tam je.. hodinky co maju namiesto hodinovych minutove indexy nejak neberem, ale ked to maju taketo pekne hodinky hned dvakrat, tak to uz asi na to je nejaky dovod, tak ze sa spytam.. no, a som sa dozvedel, no..

 

i ked nechapem preco nie su na ciferniku hodinove indexy - boli by este funkcnejsie, pop...li cele dobre, ale signaly som pochopil, neskrabat. Ok ok :)

 

je fakt, že dvakrát minuty jsou trochu navíc, taky mohla být luneta sestupná, jako na ostatních pilotních Sinn, přeci jen by se ta vejce lépe měřila....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...