Přejít na obsah

175. výročie PATEK PHILIPPE video

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
51 odpovědí na toto téma

#21 wave ceptor

wave ceptor

Megazávislák

• Member_50
  • 2 634 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Fanoušek značky:mtb park a race

Publikováno 15.říjen.2014 - 06:05

Asi sem divnej, ale tohle je kycovitej hnus :-( Pro oligarchu asi dobry, ale jinak brrrrrrr

Přesně tak, hnus a kýč.

#22 jankoxxx

jankoxxx

Insane

• Member_50
  • 7 841 příspěvků(y)
  • Bydlí:Kys Chewche

Publikováno 15.říjen.2014 - 07:08

pani, gyc vyzera uplne inac. ja vidim absolutny vrchol ludskej zrucnosti a dovtipu... klobuk dolu patek a supakovi ako som ja zostava uz len utriet slinu z brady a zahryznut sa do roboty aby som raz mal aspon na tie calatrava :)

Omega Speedmaster PRO

Glycine Airman Vintage V

Seiko Presage SSA361J1

Lanco do vrecka

Moje remene: www.watchstrapheaven.com

watchstrapheaven@gmail.com

Instagram
Chronomag foto

"If you're really going to kill yourself, can I have your watch?" ( – Psychologist Ernst Boyer to a patient threatening self-annihilation, session after session.)

#23 Guest_Snow_*

Guest_Snow_*
  • Guests

Publikováno 15.říjen.2014 - 07:55

Ať je o čem mluvit.  KLIK

#24 filo-boxer

filo-boxer

Ordnung muss sein!

• Member_50
  • 6 456 příspěvků(y)

Publikováno 15.říjen.2014 - 08:37

Tohle je umelecke dilo, to nejsou hodinky. A u toho videa jsem se pristihl, ze se mi taji dech, aby mu tam treba neujela ruka pri tom ryti. :D Nadhera!

#25 Filip.J

Filip.J

hodinkový ztroskotanec

• Member_50
  • 2 997 příspěvků(y)
  • Bydlí:U 24.zDL

Publikováno 15.říjen.2014 - 09:54

Jako hodinky je to pro mě strašné, jako exhibice ve smyslu "hele, co umíme!" je to bomba.

#26 Eaglein

Eaglein

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 59 příspěvků(y)
  • Bydlí:Bratislava
  • Fanoušek značky:ΩMEGA

Publikováno 15.říjen.2014 - 10:19

neviem ci je to gyc, ale podla mna je to vrchol hodinarskeho remesla a mozeme len hadat co chystaju dalsie, ked im toto trvalo sedem rokov vyvoja tak co uz kazu za dalsich sedem. keby bola moznost si ich vyskusat aspon na chvilu.

#27 Kid_A

Kid_A

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 10 410 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha

Publikováno 15.říjen.2014 - 12:46

Indikator nastaveni korunky me teda dostal:)

#28 SCIFI

SCIFI

vanilla muthafucker

• Member_50
  • 4 078 příspěvků(y)

Publikováno 17.říjen.2014 - 09:59

vůbec nechápu jak někdo kdo na tohle kydá hnůj se tady dokázal registrovat a ještě se tvářit že má rád hodinky. je to naprostá bomba a HH na druhou.

„Čas je, protože je dění, a mimo dění není nic.“             

#29 spineshank

spineshank

ZeЯo

• Member_50
  • 10 953 příspěvků(y)
  • Bydlí:kósek od Brna

Publikováno 17.říjen.2014 - 10:04

Asi sem divnej, ale tohle je kycovitej hnus :-( Pro oligarchu asi dobry, ale jinak brrrrrrr

jsem taky asi divnej,ale vidím to stejně

,ale kdyby byly v jiném obalu.....hmmm

Oris-Logo.jpg   Liteville_logo.gif

#30 SCIFI

SCIFI

vanilla muthafucker

• Member_50
  • 4 078 příspěvků(y)

Publikováno 17.říjen.2014 - 10:19

pustil sis to video? udělej to

„Čas je, protože je dění, a mimo dění není nic.“             

#31 Fajkus

Fajkus

Závislák

• Member_50
  • 673 příspěvků(y)
  • Bydlí:Kopřivnice

Publikováno 17.říjen.2014 - 10:41

Asi bych je nenosil, ale vzato po technické stránce je to paráda. Vezmeme li velikost tohoto produktu, komplikace, provedení, počet dílů, tak je asi jasné, že to Patek umí. Už jen to vymyslet je umění. Nemalý obdiv pak patří i těm, kteří dokáží naprogramovat stroje, i těm, kteří takové stroje dokáží vymyslet a vyrobit. To se ale týče hodinařiny obecně.

#32 ondralbc

ondralbc

NE závislák

• Member_50
  • 1 509 příspěvků(y)
  • Bydlí:SR / ČR

Publikováno 17.říjen.2014 - 10:46

Tak to video me opravdu dostalo. Souhlasim s tim, ze je to mistrovske dilo - nejlepsi cast toho filmu je ten rucne delany vryp do listku... To je vazne spis na vystaveni do nejake galerie nez na noseni. Respect ++

++

#33 clockyclock

clockyclock

Megazávislák

• Member_50
  • 2 523 příspěvků(y)
  • Bydlí:Doma
  • Fanoušek značky:Tudor, Heuer, Rolex

Publikováno 17.říjen.2014 - 10:51

Neskutečny hodinky a video v 1080p :)

<p>Pár kousků: Ingersoll Bison N23 L.E., Suunto T1, Suunto T4D, Hamilton Jazzmaster Square, Timex Ironman Triathlon, Swatch Deep Turtle, Tag Heuer F1, Tag Heuer Monaco, Laco vintage, Tag Heuer Carrera, Bulova BVA 96A119, Breitling Super Ocean, Seiko SKX007, Ollech&Wajs Ocean Master, Breitling Colt II, Laco Flieger, Fortis Flipper, tag Heuer F1, Omega SMP černy v chronu, G-Shocky white, Longines Heritage 1954, Longines Heritage 1935, Omega Bondovky, Omega Planet Ocean, Omega Aqua Terra Chronograph, Omega Speedmaster Moonwatch, Omea Aqua Terra Quartz, Omega Railmaster, Rolex Datejust, Rado Multifunction, Heuer Game Master, Tudor Black Bay, Rolex Submariner HULK, Rolex Datejust bicolor, Rolex Milgauss, Rolex Submariner plechace. Feedback: http://forum.chronom...68-clockyclock/

#34 TomCZ

TomCZ

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 445 příspěvků(y)
  • Bydlí:Freiwaldau/Jeseník
  • Fanoušek značky:letadla, modely, muzika....sakra a hodinky asi taky :)

Publikováno 17.říjen.2014 - 11:18

Cvrnknul jsem si...parádní video

Glycine Combat Chronograph - Airman - Orient Mako Pepsi - Hamilton Khaki King

#35 Rodkopf

Rodkopf

Megazávislák

• Member_50
  • 3 852 příspěvků(y)

Publikováno 17.říjen.2014 - 11:23

Nádhera, je jasné, že kousek k 175 výročí a nejkomplikovanější Pateky musí vypadat výstředně. 

Jinak minimální plat každého z těch bláznů na hodinu je tak 45 ChF ( a to jsem podle mě podstřelil ), k tomu zlato, programování, 7 let vývoje...prodávají je za dardu, ale rád bych věděl skutečné výrobní náklady, budou astronomické. 

#36 Honza.manta

Honza.manta

Chronopacient

• Member_50
  • 16 682 příspěvků(y)

Publikováno 17.říjen.2014 - 12:08

vůbec nechápu jak někdo kdo na tohle kydá hnůj se tady dokázal registrovat a ještě se tvářit že má rád hodinky. je to naprostá bomba a HH na druhou.

No vidíš - a jde to se tu zaregistrovat a zdatně lásku k hodinkám předstírám. A je nás tu víc.

Prim sport automat - a co je víc?
Tajemství úspěchu je slušnost a upřímnost.

Jakmile se jich zbavíte – dosáhnete všeho.

Email: Honza.mantazavináčseznam.cz

#37 Frantik

Frantik

vrchni prudic

• Member_50
  • 13 757 příspěvků(y)

Publikováno 17.říjen.2014 - 12:36

klidne si onanujte nad tou nadherou, je fajn videt, ze je tady spousta znalcu..........jdu si zrusit registraci

vubec nechapu tyhle postbolsevicky nazory "kdo nejde s nami, jde proti nám"...........ale respektuju je

#38 Honza.manta

Honza.manta

Chronopacient

• Member_50
  • 16 682 příspěvků(y)

Publikováno 17.říjen.2014 - 13:28

To video je parádní, díky. Akorát, že se tomu pánovi chvílema klepou prsty, jak někdy mně po ránu.

Strojek je neskutečná nádhera, o tom není žádná, právě tím víc nechápu, proč to strčili do pouzdra z Matějský/tržnice.

Prim sport automat - a co je víc?
Tajemství úspěchu je slušnost a upřímnost.

Jakmile se jich zbavíte – dosáhnete všeho.

Email: Honza.mantazavináčseznam.cz

#39 Lion

Lion

Megazávislák

• Member_50
  • 2 034 příspěvků(y)
  • Bydlí:Přerov

Publikováno 17.říjen.2014 - 13:47

Ten strojek je poměrně vysokej??, a vypadal by podle mě blbě i ve zlatým jednoduchým pouzdře. 47 mm/16 mm. Tak jako tak by byla cena mimo a nosit to podle mě nikdo nebude. A z hlediska řemesla, je to super.

Do trezoru bych se na to chodil dívat rád. 

#40 cigi

cigi

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 6 973 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno

Publikováno 17.říjen.2014 - 13:54

Tak mi takový věci v městský tržnici prosím tě ukaž, chytráku mantáku !!! :D

Nádherný, drahocenný, inovativní, přehledný, komplexní, vybroušený, výjmečný - co víc si přát od PP  hodinek ? A to si nepomáhaj třeba diamantama. Jsem unešen, každý lísteček má vlastní originální žilkování, každá stupnice ručku, všechno něco měří a ukazuje, každá součást slouží svému účelu, ale jej nemaskuje, ani nezveličuje, přirozeně tak vypadá, dekor je tam, kde být má, je jednotný, proporční a naturalizmus umocňuje dojem svým kontrastem k technicismu uvnitř. Možná nejsou úplně nejelegantnější a formálně extravagantní, ale to jistě nebylo jejich cílem a nedá se to ani od takhle nadupanýho přístroje čekat. PŘÍSTROJE - to je to nejlepší, pořád je to jednoznačně přístroj, a nádherný. 

Deprimuje mne, že to někdo může považovat za kýč při té mé snaze tady...... 

Tento příspěvek byl upraven od cigi: 17.říjen.2014 - 13:58