Přejít na obsah

Magazín pro příznivce chytrých hodinek


Chytrehodinky.net  

18 hlasů

  1. 1. Jak web hodnotíte?

    • Krása!
      0
    • Velmi pěkné
    • Je ještě co zlepšovat
    • Hrůza!
    • Už to nechci nikdy vidět

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Čau chlapi,


s kamarádem jsme si "pro zábavu" udělali takový mag. Pravidelně(každodenně) tam najdete novinky ze světa tzv. Chytrých hodinek. Web má čistý design, nic přeplácaného. 

http://chytrehodinky.net

Budeme rádi za jakýkoliv feedback, případně lajkněte i naši FB stránku - Chytréhodinky.net - Smartwatches Magazín
Díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxigabrielg

tak pre mna stareho klasika je to pomerne vzdialena téma, moja laska v hodinarstve sa obmedzuje na mechanicke zariadenia a nezvladam si pripustit ani digitalne hodinky ( ok, keby sme sa bavili ako o telekomunikacnych produktoch, tak tam nemam problem - ale nevolajme to hodinkami, ale jednoducho:

zmenseny mobilcek primontovany na ruku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

web máá určitě potenciál a mohl by být časem zajímavým. V tuto chvíli poněkud málo obsahu. Takže se držte a pracujte na tom dál

Díky moc za názor!

 

tak pre mna stareho klasika je to pomerne vzdialena téma, moja laska v hodinarstve sa obmedzuje na mechanicke zariadenia a nezvladam si pripustit ani digitalne hodinky ( ok, keby sme sa bavili ako o telekomunikacnych produktoch, tak tam nemam problem - ale nevolajme to hodinkami, ale jednoducho:

zmenseny mobilcek primontovany na ruku

Jasně, chápu a taky díky za názor:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu mi nesedí že ikdyž je web česky, tak ste tam nechali anglické části.

Viz sekce pro komentáře, nebo když najedu na hlavní stránce kurzorem na nějakej článek (kde je i obrázek), tak se zobrazí text "read more"

 

Jinak mi to přijde jako příjemnej web.

Přeju hodně štěstí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

samozrejme to nemyslim nejak negativne a drzim vam palce - len mne ako fandovi hodiniek to na hodinarskom fore to vzbudilo takyto dojem!

Jasně, já to chápu, díky:)

 

Buducnost vidim jasne v kombinacii mechaniky a elektroniky s dorazom na pouzite materialy a design,,, otazka par rokov a renomovane firmy budu vyrabat limited edition ....

 

Uvidíme:)

 

Trochu mi nesedí že ikdyž je web česky, tak ste tam nechali anglické části.

Viz sekce pro komentáře, nebo když najedu na hlavní stránce kurzorem na nějakej článek (kde je i obrázek), tak se zobrazí text "read more"

 

Jinak mi to přijde jako příjemnej web.

Přeju hodně štěstí

Jasně, na tom se už pracuje. Díky! :)

 

Na začátek super...držím palce.. :clap:  :clap:

Díky, Tondo!:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...