Přejít na obsah

VRATISLAVIA


Návštěvník maxipesfik

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 339
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Přesně tak, škoda té baterky.  Já mám baterky teď doma dvoje jedny jsou parádní vintage nosím je. A pak jedny které jsem koupil(dostal) na 20naroz. a ty už se asi na ruku nedostanou i když uplně zlé nejsou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tie zelene sa mi hodne lubia. A fandim poliakom, podla mna to ma cele smrnc, podobne ako Gerlach, aj web stranka, aj modelova rada, originalne!

 

Mimochodom Gerlach ma teraz tiez preorder na velmi podobne quartz chrono Enigma, rovnako sa mi paci. Vaham pri jednom aj druhom (dvoje Gerlachy uz mam), ale je fakt ze ich moc nenosim, tak neviem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tie zelene sa mi hodne lubia. A fandim poliakom, podla mna to ma cele smrnc, podobne ako Gerlach, aj web stranka, aj modelova rada, originalne!

 

Mimochodom Gerlach ma teraz tiez preorder na velmi podobne quartz chrono Enigma, rovnako sa mi paci. Vaham pri jednom aj druhom (dvoje Gerlachy uz mam), ale je fakt ze ich moc nenosim, tak neviem.

 

kurvaclovece co je na nich originalne? pocul si niekedy slovo Autavia? este aj ten nazov.. VRATISLAVIA.. ved to je strasne daco.

post-4112-0-74508800-1426453476_thumb.jpg

post-4112-0-34921500-1426453493_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stroj je Seiko VK64

Teď dávají asi Seiko VK64, ve stříbrných a modrých je Miyota OS21. Desetidolarový strojky, osvědčená konstrukce.

Dělají to po sériích 100ks, jeden design ala Autavia a jeden ala Tudor. Aktuálně jsou k dispozici žlutý a zelený. 

 

Pěkný baterky za příjemnou cenu

post-13546-0-14595400-1426855151_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...