Přejít na obsah

ROLEX OYSTER DATEJUST 1974


safi

Doporučené příspěvky

Při brouzdání Ebay jsem našel tuto aukci nádherné a decentní klasiky:

 

http://cgi.ebay.de/ROLEX-OYSTER-DATEJUST-A...1QQcmdZViewItem

 

Model: ROLEX OYSTER DATEJUST 1974

Kalibr Rolex 1575 (automat)

Frekvence 19800

Průměr 35,3mm

Výška 12,3mm

Váha 56,3g

post-236-1185735056.jpg

post-236-1185735070.jpg

post-236-1185735089.jpg

post-236-1185735096.jpg

post-236-1185735101.jpg

post-236-1185735110.jpg

Upraveno uživatelem ¨safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Většina Rolexek se mi líbí, ale tato luneta mě deptá, samozřejmě i na hodinkách jiných firem. Jestli byl záměr ten, aby hodinky házely prasátka z každého úhlu, pak se povedl, na mě to ale působí dost cetkovitě. Na dámských modelech je to ještě přijatelné, na pánských hodinkách bych to už nepřekousl. :thumbsdown_anim:

 

Gratulace ke štěňatům !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Většina Rolexek se mi líbí, ale tato luneta mě deptá, samozřejmě i na hodinkách jiných firem. Jestli byl záměr ten, aby hodinky házely prasátka z každého úhlu, pak se povedl, na mě to ale působí dost cetkovitě. Na dámských modelech je to ještě přijatelné, na pánských hodinkách bych to už nepřekousl. :thumbsdown_anim:

 

Gratulace ke štěňatům !

 

To Chose: Děkuji. Dlouhou dobu jsem si lámal hlavu pro vroubkatá luneta, myslím že jsi trefil ten psrávný účel.

To Stell: myslíš tento tah:

 

post-236-1185777075.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsících...
  • po 3 týdnech...

Všimol som si, že väčšina Vintage Rolex na predaj na ebay, resp. aj inde, je bez papierov a orig. krabice. Zrejme u hodiniek starších ako napr. 20 rokov je to bežné. Na druhej strane, často sa objavia na trhu Datejusty v slušnom stave a primeranej cene. U týchto hodiniek by som sa vďaka ich kvalite a napriek veku nebál bežného nosenia v najrôznejších podmienkach, na rozdiel od hodiniek iných značiek staršieho dáta výroby. Čo si o tom myslíte?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...