Přejít na obsah

Fotka
- - - - -

Vyber hodinek do 5 tisic euro.

Blancpain Ulysse Nardin Glashutte Panerai Roger Dubuis Hublot JLC Jaeger LeCoultre Rolex IWC

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
62 odpovědí na toto téma

#41 Guest_Snow_*

Guest_Snow_*
  • Guests

Publikováno 23.květen.2015 - 21:11

Hubloty jsou  krásné

No k.urva  :lol: . Máš je, že by si každá liška chválila svůj ocas  ;)  :lol: .

#42 safi

safi

Má v hlavě vzduchoprázdno

• Member_50
  • 5 645 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Praha
  • Fanoušek značky:Tudor

Publikováno 23.květen.2015 - 21:19

Ne, pro mě jsou cenově mimo i ty základní automaty.  Líbí se mi řada Classic

TUDOR BLACK BAY BLUE

#43 Mitak

Mitak

Miták

• Member_50
  • 2 602 příspěvků(y)
  • Bydlí:Slovácko

Publikováno 23.květen.2015 - 21:21

Já myslím, žes to nechal málo uzrát a proto sis k těm hodinkám nenašel žádný vztah. Když vybíráš z dvaceti různých hodinek a snažíš se během pár měsíců trefit ty jediné pravé, tak to snad ani jinak dopadnout nemohlo :-/ To nebyla láska, ale pragmatický výběr bez vášně. Odlož to k ledu a čekej, dokud nebudeš po jedněch fakt toužit tak, že už to nepůjde vydržet a pak ti třeba vůbec nebude vadit, že ti nesedí na ruce úplně dokonale.

#44 Mitak

Mitak

Miták

• Member_50
  • 2 602 příspěvků(y)

Publikováno 23.květen.2015 - 21:24

Tyvole a když užs je vlastnil, tak nechápu, že nedokážeš správně napsat "Fifty Fathoms" :-)))) Ty hodinky jsou na tomto fóru snad zakleté a komolí je každý druhý.

#45 Guest_Snow_*

Guest_Snow_*
  • Guests

Publikováno 23.květen.2015 - 21:25

to rayethon - ještě dvě poznámky.

Jeté hodinky bych si nedovolil kupovat na chrono24 a už vůbec ne na ebay, kde zpravidla nemáš šanci je zkontrolovat. Většina inzerátů pochází z USA, poletíš tam ? Když už, tak na fóru, kde je téměř 100% spolehnutí, že kupuješ, co je inzerováno.

Zajímalo by mě, i když mi do toho vůbec nic není, proč si Blancpainy neprodával zde. Tady by Ti kolegové patrně utrhli ruce.

#46 misoo

misoo

Megazávislák

• Member_50
  • 4 083 příspěvků(y)
  • Bydlí:Bratislava

Publikováno 23.květen.2015 - 21:29

Pozri IWC Ingenieur vintage, krasne, jednoduche sportovejsie univerzalkoblekovky ;)

#47 Guest_Snow_*

Guest_Snow_*
  • Guests

Publikováno 23.květen.2015 - 21:36

to misoo - v tom případě by ovšem kolega udělal víc neež dobře, kdyby byl schopen akceptovat modrou barvu.

#48 Lamiczka

Lamiczka

Chronosysel

• Member_50
  • 4 174 příspěvků(y)

Publikováno 23.květen.2015 - 21:37

Proletěl jsem vlákno a dle požadavků mě napadly ještě sněženky a divím se, že tu ještě nepadly SBGA011

foto jsem si půjčil na ofiko stránkách

SBGA011-L.jpg

#49 rayethon

rayethon

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 301 příspěvků(y)

Publikováno 23.květen.2015 - 21:44

Na Blancpain FF mi vadi velikost, na moji ruku jsou proste male a pusobi bohuzel snad jeste mensi, ten rozdil je docela vyznamny v provnani s Breitlingy 41,5mm co jsem nosil doted. Prodal jsem je na Chrono 24, zkratka a dobre protoze prestoze sem chodim uz par let, byl jsem tak nejak tichy clen a ted mi bylo blby rychle shanet 50 prispevku (ikdyz problem by to asi nebyl nekam neco vzdy prilepit). Hodinky jsem koupil na chrono i na ebay, ale pouze od prodejcu ci soukromniku z Nemecka, kam jsem si pro hodinky zajel a pripadne overil jejich pravost. Do USA se chystam v lete, ale pri dolaru za 25 uz se to moc nevyplati. A jeste k tem Hublotum Classic - ty popravde vypadaji jak Hubloty z leknuti, nejsou moc hezky propracovane a je to proste Selita. O Zenith jsem uvazoval Zenith Captain nebo Grande Class, ale chci je fakt jen na kaucuku a problem ze je neni kde zkusit, v Praze je nemaji a ty druhe s euz nedelaji. Asi je pravda ze bych to mel nechat trochu uzrat, jenze problem je v tom ze je to fakt jak nocni mura a neda mi to spat.

#50 rayethon

rayethon

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 301 příspěvků(y)

Publikováno 23.květen.2015 - 21:45

Ta Seika jsou pekna, kdysi jsem jedny mel a nemuzu na ne rict jedine krive slovo, ale rad bych znackou postoupil nekam vyse.

#51 Lamiczka

Lamiczka

Chronosysel

• Member_50
  • 4 174 příspěvků(y)

Publikováno 23.květen.2015 - 21:53

Chápu, že u seika je trochu problém, že dělá všechno od absolutního low endu (v mechanikách třeba pětky) až po grand seiko a např credor, takže se nevymezuje. Toto vnímání jim trochu škodí, ale osobně si myslím, že GS si nic nezadá s mnohýma značkama ve výběru.

#52 Guest_Snow_*

Guest_Snow_*
  • Guests

Publikováno 23.květen.2015 - 22:03

to rayethon - aha, promiň  :) , mě jako starého canila nenapadlo, že člen z roku 2009 nemá 50 příspěvků. V roce 2009 jsem měl asi 7000 příspěvků :D Ty Espady se Ti fakt nelíbí (???), já jsem na ně zatížený a tak je strkám pod nos :)  každému, kdo má podobné požadavky.

Tento příspěvek byl upraven od Snow: 23.květen.2015 - 22:04

#53 Exiztence

Exiztence

Placený Informátor

• Member_50
  • 3 156 příspěvků(y)

Publikováno 23.květen.2015 - 22:19

GO 70s panorama teda ne? Ty maj kaučuk pěknej

#54 Guest_Snow_*

Guest_Snow_*
  • Guests

Publikováno 23.květen.2015 - 22:33

Tak co CARL F BUCHERER Patravi ScubaTec ? Kaučuk samozřejmostí, ilustrační obrázek mám bohužel jen s modrým dialem.

#55 rayethon

rayethon

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 301 příspěvků(y)

Publikováno 24.květen.2015 - 08:27

Ty Espady mi prijdou hodne konzervativni, Carl F. bucherer jsem si zkousel u Bucherera (jak jinak ;-)) a vypadaji uplne jinak nez na tech fotkach, trosku pripominaji Montblancy. GO 70 jsme mel v planu zkusit, ale jejich aftermarket cena pokud maji byt v dobrem stavu je porad vyssi nez muj budget.

#56 misoo

misoo

Megazávislák

• Member_50
  • 4 083 příspěvků(y)
  • Bydlí:Bratislava

Publikováno 24.květen.2015 - 09:11

to misoo - v tom případě by ovšem kolega udělal víc neež dobře, kdyby byl schopen akceptovat modrou barvu.

attachicon.gif 1.jpg

Tak iste, Laureus su TOP, len som nechcel komplikovat veci... :)

#57 rayethon

rayethon

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 301 příspěvků(y)

Publikováno 24.květen.2015 - 10:16

Momentalne mam dobrou nabidku na Panerai 1950 3 Days, to jsou asi hodinky podle mych predstav, ale vnitrne nejak pocituju neklid z Panerai :) ale popravde porad mi lezi v hlave ty RD Easy Diver, zda je nerisknout a doufat ze par let vydrzi bez servisu http://www.monacowat.../private/1/330/

#58 Peter78

Peter78

Závislák

• Member_50
  • 928 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Zenith, Longines

Publikováno 24.květen.2015 - 10:34

Ty Espady mi prijdou hodne konzervativni, Carl F. bucherer jsem si zkousel u Bucherera (jak jinak ;-)) a vypadaji uplne jinak nez na tech fotkach, trosku pripominaji Montblancy. GO 70 jsme mel v planu zkusit, ale jejich aftermarket cena pokud maji byt v dobrem stavu je porad vyssi nez muj budget.

a co nekonzervativni Espady? :)  (synopsis)

Přiložený soubor (y)

• Přiložený soubor  f3.jpg   68,93K   18 Počet stažení

Tento příspěvek byl upraven od Peter78: 24.květen.2015 - 10:35

"Whether you think you can or whether you think you can't, you're right." Henry Ford

Prodej Tag Heuer Grand Carrera RS 8 a Zenith El Primero Synopsis

#59 Mitak

Mitak

Miták

• Member_50
  • 2 602 příspěvků(y)

Publikováno 24.květen.2015 - 11:30

Momentalne mam dobrou nabidku na Panerai 1950 3 Days, to jsou asi hodinky podle mych predstav, ale vnitrne nejak pocituju neklid z Panerai :) ale popravde porad mi lezi v hlave ty RD Easy Diver, zda je nerisknout a doufat ze par let vydrzi bez servisu http://www.monacowat.../private/1/330/

Ty Panerai si nekupuj. Čím míň jich tu bude, tím větší z nich budu mít radost :-)

#60 brnakp

brnakp

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 302 příspěvků(y)

Publikováno 24.květen.2015 - 20:32

to Snow: tak ty IWC Ingenieur Vintage jsou dokonalé! Vygooglil jsem, že se jedná o model IW323310, což je limitka Laureus. Nevíš, jestli se někde rozumně blízko dají vidět živě?

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:Blancpain, Ulysse Nardin, Glashutte, Panerai, Roger Dubuis, Hublot, JLC, Jaeger LeCoultre, Rolex, IWC