Přejít na obsah

PETROLHEAD - benzinovi sialenci


Návštěvník maxigabrielg

Doporučené příspěvky

Návštěvník maxigabrielg

Myslim, ze nase debaty o motorizme pomerne nicia vlakno Kdo s cim jezdi, lebo to zbytocne zaplname roznymi spravami zo sveta motorizmu ( aktualne osud Claksona v Top Gear, rozne otazky, rady....) a tak to fajn vlakno uz zacina stracat prehlad a zmysel. Dufam, ze nas je tu cela tlupa, co uzivime toto zabavno-poucne nove vlakno.

 

 

A kedze je to moja oblubena tema, tak zacnem ja.

Ked uz sme sa tu za tie roky niektory priznali k pobluzneniu benzinom - mam taku minihru:

 

ake je vase auto snov, co by ste si kupili pre radost ( bavme sa o seriovych autach, aj ked o maloseriovych)

 

a) nieco vysnivane, bez ohladu na prachy

B) nieco co pokladate za fakt dobre auto, s ktorym by ste chceli zit ( ale staviate barak, deti, pes, zena, svokra, podnikanie,...)

c) podla vas to najhorsie, skarede, nepodarene auto co viete vymenovat

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 10,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

a ) duo RR Phantom na všední den a Bugatti Veyron na víkendy

b ) 911turbo

c ) Fiat Multipla v regionu Střední východ (to správně horké sluníčko, co potěší) na svých pár jízd v tomto akváriu nezapomenu nikdy :D

Upraveno uživatelem gougy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, každý sen končí splněním a nejspíš bych začal snít o něčem dalším. No, asi Porsche - ale jestli Carrera GT, 918, staré 2.8 RSR nebo něco od Singera (viz.výše), to nevím. Ale možná i Ford GT40 nebo pár dalších. Jedno auto rozhodně nestačí.

Na denní použití je mi to jedno, jsem spokojený s tím co mám a i kdybych měl neomezený rozpočet, asi by mi přišlo jako vyhazování peněz.

Nejhnusnější auto? Nevím, nelíbí se mi Multipla, Ford Ká i další.

 

Ale kdo je petrolhead? Před pár lety jsem na to téma napsal článek do Speedu a ukončil ho otázkou, jestli jsem opravdu petrolhead. Redakce vyhodnotila že ano, otiskla to, ale stále si nejsem jistý, jsou mnohem větší maniaci...:-). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxigabrielg

hm.... a ja som vlastne nenapisal moju trojku:

 

a. - Veyron SS

b. - Turbo S

 

c. tiez asi ten Rodius

 

a kludne sa tu rozpisme aj mimo ankety, ako to urobil aj Ivan Lelak ( kludne to sem nakopiruj, co si im pisal do Speedu, to bude super!)

ja by som rad sen pretiahol vsetkych motoristov ( kludne aj motorky a pod.) a vsetky temy - ked sa niekomu pacili kozy Megan Fox pri nastupovani do Camara alebo na tu motorku, tak aj to sa sem zmesti.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poprosím nejakého dobromyseľného moda, aby mi pomohol odstrániť dnes nadobudnutú poruchu videnia a zmenil názov vlákna na "PETROLHEADS - benzínoví šialenci", alebo na "PETROLHEAD - benzínový šialenec". Podľa toho, či preferuje "i" alebo "y". Neurazím sa, ak tento príspevok bude vymazaný tiež. Ďakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A) Jaguar F-type R ... Ten design. Ten motor. Ten zvuk.

B) MB CLS shooting brake

C) Yugo, Oltcit, Lada Tavriya a podobne potraty

 

Díky, nemohl jsem si na tu hrůzu vzpomenout jménem. Jednu dobu jsem potkával Oltcit každé ráno na parkovišti, horší interiér jsem neviděl.

 

Oltcit_2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A: Klenoty typu Eagle Speedster nebo Singer 911, to by se mi líbilo...

B: Ideální dvojka RR Vogue na pohodu a  F-Type V6S Cabrio v British Racing Green na černých kolech. Top

C: Každá značka občas ustřelí, takže z pohledu největšího počtu suverénně SSangYong, co se týká kusovek tak M-B C ve verzi Sport Coupé po FL 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...