Přejít na obsah

PETROLHEAD - benzinovi sialenci


Návštěvník maxigabrielg

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 10,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

a. Jedině Aston Martin, třeba Vantage V8, jsem skromný kluk. K tomu M-B E63 AMG na zimu.

b. VW Golf GTI, BMW M135i manuál, RWD nebo Porsche Cayman nebo 911 S nebo BMW e46 M3. Možností je spousta...

c. Spousta aut ze současné produkce. Namátkou všechny hyundai kromě nového santa-fe, ford fiesta, BMW 2 dodávka, M-B R atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super vlákno, je dobře, že se to oddělilo. 

 

a) Jednoznačně v tomhle mám jasno - Bentley Mulsanne Continental GT a Mercedes Benz Shooting Brake*.

B) Jsem magor, ale jednoznačně Volvo 850 T5-R, Saab 9-5 sedan poslední generace.

c) Mazda 121 a.k.a. "klobouk", Fiat Multipla.

 

* taková malá historka z minulého roku, chtěl jsem si k narozkám udělat životní radost a jedno z těch aut si půjčit na víkend. Mulssane nesehnatelný, Conti GT a CLS Shooting Brake s V8 (k téhle radosti bych musel prodat většinu hodinek) a to jsem nedal, ale tyhle auta, zejména Bentley je můj sen, jsou to překrásný auta. Tak uvidíme, člověk nikdy neví :) .

 

Fotos z netu.

Upraveno uživatelem Sphinxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě doplním, že jsem se včera trochu zamyslel, teda spíš zasnil :D,  kdybych tak náhodou něco vyhrál(protože dost sázím), tak jsem si srovnal auto-priority a garáž snů. Protože nejsem žádný závodník a jezdím v klidu, tak bych se obešel bez střel typu Lamborghini, Ferrari, Maserati a podobně ... jsem vyklidněný řidič, tak první, kam bych šel by byl Mercedes Benz. A peníze bych utratil za S-Classe - S 500 (popřípadě S63/65 AMG) a objednal CLS Shooting Brake v AMG. Do toho bych si objednal právě Volvo T5-R k tomu autu mám neskutečně citový vztah a v garáži by mi nesměl chybět ani jeden ze zmíněných Bentleyů, takže objednávka i na tyto dva zmíněné. Taky jsem si říkal, že bych asi znovu potřeboval Imprezu WRX STi, to auto už jsem jednou měl a nová generace se mi moooc líbí ... tak a teď už jen vyhrát :lol2: :lol2: :lol2: .

 

Mimochodem, pokud to nebude vadit a diskuze je otevřená, zajímal by mě váš názor na nové Mercedesy. Právě S-Classe a CLS SB se mi neskutečně líbí těmi liniemi. Vydržel bych u toho sedět hodiny a čumět jen na ty nádherný linie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sphinxx zminil saabika, ty ja taky muzu. Todle byl muj a ja blbec ho dal pryc. Klido bych bral znova. V Evrope jsem nasel na prodej 2ks:( Ale jednou to prijde.

tl

post-26281-0-09535200-1426235637_thumb.jpg

Upraveno uživatelem TLD
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...