Přejít na obsah

PETROLHEAD - benzinovi sialenci


Návštěvník maxigabrielg

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 10,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

996, plně stavitelný Öhlins :D velké brzdy, stabilizatory, a "pár" další drobnosti. Na semislick je to auto s vypnutou stabilizaci brutálně rychle. V zatáčkách mně stačilo maloco, bez ohledu na stáří a rok výroby

Takže motokára :-)

 

Odesláno z mého COL-L29 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak muzes zehrat nad ocucanym bombonem a pritom mit 997? :)

 

Ja muzu skoro vsechny medy, nejvic AMG GT cabrio, S-Klasse a GLS, ale odrazujou me servisni moznosti v Brne a okoli. S Bymepama uz to mam vosefovany. Kazdopadne ted nejvic uchcavam nad 8 GranCoupe..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Poslední díl třetí série The Grand Tour. Oni to zase dokázali. Celou dobu jsem se křenil od ucha k uchu, ke konci někdo nakrájel cibuli...

Teprve dneska jsem se k tomu dostal. Splendidní. Viděl jsem všechny díly TG s Clarksonem, viděl jsem jich hodně ještě z té původní série TG na začátku devadesátých, když jsem studoval v Anglii a už tehda mě bavil nejvíce Jeremy, mám přečtené téměř všechny Jeremyho knihy, tu poslední právě čtu. Navíc jsem měl Mondeo... Prostě jsem s tím pořadem zestárnul a poslední díl starého formátu byl prostě famózní. Vtipný, tklivý, zábavný, dojemný, bláznivý. Král je mrtev, ať žije král!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teprve dneska jsem se k tomu dostal. Splendidní. Viděl jsem všechny díly TG s Clarksonem, viděl jsem jich hodně ještě z té původní série TG na začátku devadesátých, když jsem studoval v Anglii a už tehda mě bavil nejvíce Jeremy, mám přečtené téměř všechny Jeremyho knihy, tu poslední právě čtu. Navíc jsem měl Mondeo... Prostě jsem s tím pořadem zestárnul a poslední díl starého formátu byl prostě famózní. Vtipný, tklivý, zábavný, dojemný, bláznivý. Král je mrtev, ať žije král!

 

amen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem náhodně sjel tyhle dvě videa na YT a vůbec jsem toho borce neznal? Kdo to je? Teda mimo prvních deseti odkazů na googlu že je sběratel aut...

Takovej namachrovanej týpek, co sám sebe ustanovil prezidentem Jaguár a Aston Martin clubů. Ale sbírka se mu začíná celkem rozrůstat a začínají se tam objevovat zajímavý kousky. Na pivo bych s ním asi nešel, na auta se podívám rád.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...