Přejít na obsah

PETROLHEAD - benzinovi sialenci


Návštěvník maxigabrielg

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 10,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník maxigabrielg

listoval som posledny Top Gear - a ako tam opisuju jazdu novej Z06, tak som znova zacal mat pocit, ze je to uzasne a vynimocne auto. Som zvedavy na dalsie ( europske) testy a ako obstoji v priamych zrovnaniach s konkurenciou - ale uprimne - ma vlastne nova Z06 nejaku konkurenciu? Ved ked ju postavime vedla aut jej cenovej kategorie, tak ani nie je s cim zrovnavat.

 

nejaky clanok o vykonoch a aj o cene auta ( neuveritelne!!!)

 

http://www.msn.com/en-us/autos/enthusiasts/2015-chevrolet-corvette-z06-hits-60-mph-in-295-seconds/ar-BB6PPRK

 

 

http://www.caranddriver.com/chevrolet/corvette-z06

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sphinxx

to je dobre, nie, ked je tu tolko zaujimavych tem, ze si nevies vybrat, ze na co reagovat!!!

vidis, vsetci sme nejaky, nazory su rozne - ale vsetci sme trochu pacienti....

 

Jo tak tohle je zajímavý vlákno a dá se tu plkat o dream car ... je zajímavý sledovat, komu se co líbí a kdo má jakej vkus na auta či design. Navíc se to nemotá s "Kdo čím jezdí".

 

No a co se týče motorek? Tam jsem mimo těžce jsem na ně zanevřel po tragické události, kdy velmi dobrý kamarád ne vlastní vinou "daroval". Takže mě já se motorkám od té doby hodně vyhýbám. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. hezký by bylo jezdit v nějakém kabriu Horch nebo Mercedes po německým generálovi

2. dobrých aut je spousta a názory se na to liší. Nemám v tomhle směru žádný vyhraněný názor

3. špatný auto je taky věc názoru. Z minulosti určitě Škoda 105, to bylo tak strašný že to snad ani není možný. Trabant byl proti tomu super zábavný vozítko. Multipla nebo Aztec jsou možná pro někoho ošklivý,

    Mě třeba Multipla nevadí a považuju ji za docela praktické rodinné auto. Ten Aztec prý taky není špatně vymyšlený. Já bych spíš jako špatné označil auto které nedává smysl. Já nechápu Audi A2. Vypadá to jak   povalená popelnice, ve skutečnosti je to ještě horší než na fotkách a přitom je to nechutně drahý. Hrozná blbost jsou taky ty automopedy Axiam. Stojí to jak malý hatch a jede to jak moped. Neznám vkus dnešní mládeže ale nepřijde mi to zas taková výhra oproti skůtru. U toho když se vyřadí omezovač tak i s 50ccm může být zábava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxigabrielg

uz nie, zostala na Sk a tu vlastne ziadnu motorku nemam!

mna by v podstate stacilo nieco take stylove Cafe racer ale ten sucasny V Max ma uplne fascinuje ( vzladovo)

a co ty?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už tady Pepa nakousnul Audi, tak já zase moc nerozumím nové A1, prý se dá ve výbavě vyšroubovat přes milion, co mi přijde jako těžkej úlel ...

 

Základ je kolem půl míče a záleží, jaké všechny cypoviny si tam navolíš. U Němců nejsou velké příplatky za výbavu nic nového.

 

Ale konkrétně A1 bych rád zkusil, s 1.4 TFS s 185 HP na 1,3 t, to musí lítat samo.

 

Zvuk taky ujde

 

https://www.youtube.com/watch?v=lujM8wBSY2o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxigabrielg

Jo tak tohle je zajímavý vlákno a dá se tu plkat o dream car ... je zajímavý sledovat, komu se co líbí a kdo má jakej vkus na auta či design. Navíc se to nemotá s "Kdo čím jezdí".

 

No a co se týče motorek? Tam jsem mimo těžce jsem na ně zanevřel po tragické události, kdy velmi dobrý kamarád ne vlastní vinou "daroval". Takže mě já se motorkám od té doby hodně vyhýbám. 

zatial sa to fakt zaujimavo rozbieha

a je to fajn, ze niekto oznaci Multiplu za omyl a niekto v tom vidi hrozne auto. ( mne osobne az tak nevadi, a velka rodina moze mat obrovske priestory za dostupne prachy)

 

to ta chapem, vela kamaratov som uz aj ja pochoval a je to neprijemne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukam, ze muj odmalicka vysneny vuz je zrovna na prodej:

 

http://www.zwischengas.com/de/inserat/Porsche-911-930-Turbo-Targa-bb-Buchmann-Turbo-Targa-Polaroid-Unikat-1985/771c1aca-9bd2-4297-a5e3-715b8b7d6cce.html

 

:wub: 

 

Vazne jsem uvazoval, ze bych si to jednou nechal postavit... teda spis zrestauroval nejakou polomrtvou targu do tehle podoby....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem prostě hotovej ze Singera. Jeho 911/964 se u mne rychle vyšplhaly mezi těkolik málo top aut snů... A navíc mám rád kvalitu a preciznost a vyšší než tady snad ani nelze dosáhnout...

post-3283-0-55518000-1426353077_thumb.jpg

post-3283-0-39680000-1426353099_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...