Přejít na obsah

Fotka
* * * - - 2 Hlasů

Najdostupnejší tourbillon na trhu od Montblanc

montblanc tourbillon

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
9 odpovědí na toto téma

#1 Lvcas

Lvcas

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 58 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Bratislava
  • Fanoušek značky:Montblanc, Rolex,

Publikováno 14.březen.2015 - 13:05

Na jeseň minulého roka to boli hodinky s večným kalendárom, Meisterstuck Perpetual Calendar, ktoré v oceľovom vyhotovení a cenou 10.000€ predstavujú doposiaľ najlacnejšie dostupné hodinky s touto komplikáciou na trhu, a tentokrát ukázala verejnosti svoj ďalší tromf.

Viac info: Montblanc predstavil najdostupnejšie hodinky s tourbillonom a chronografom na trhu

titulka-montblanc-vasco-de-gama-1024x700

#2 USER47

USER47

Megazávislák

• Member_50
  • 2 993 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha

Publikováno 14.březen.2015 - 13:23

Celá ta spodní část mi vizuálně moc nesedí..

btw: Nadpis trochu nepřesnej, nejlevnější turbo dělaj Číňani, zatím to asi ale nespojili s chronem. Až tohle uviděj, dávám jim pár měsíců...

#3 tommas4

tommas4

.

• Member_50
  • 5 434 příspěvků(y)

Publikováno 14.březen.2015 - 13:34

Možná to chápu špatně, ale podle mě se nejedná o nejdostupnější turbo na trhu
(to by bylo s cenou 38, resp. 45 tisíc euro docela odvážné tvrzení)

ale o nejdostupnější turbo s komplikací jednotlačítkového chronografu.

Za mě jsou hezčí ty v bílém zlatě s oblohou na cifru, ale i tak bych k nim přidal

červený řemen a nosil je v den významných státních svátků u nás nebo ve Francii :D

#4 Lvcas

Lvcas

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 14.březen.2015 - 13:42

Tak ale páni, neporovnávajme japonský tourbillon so švajčiarským:) Viete o nejakom modele s tourbillonom, ktorý by niesol punc "Swiss Made" a  stal menej  ako 38 tisíc eur? 

#5 USER47

USER47

Megazávislák

• Member_50
  • 2 993 příspěvků(y)

Publikováno 14.březen.2015 - 13:49

Čínskej, ne japonskej. A proč bychom neporovnávali? Však ta komplikace je v obou případech plnohodnotně (ne)funkční :).

Jinak třeba nějaký ty swiss made Stuhrlingy s tourbillonem od progressu, co tu nedávno proběhly, byly určitě levnější. Ceníkovku měly kolem 30k dolarů. Do 38k eur se podle mě celkem v pohodě vejdou i některý turbo modely od JLC a Frederique Constant. V tomhle případě jde fakt o tu kombinaci s chronem, nikoli o nejdostupnější toubillon sám o sobě.

Tento příspěvek byl upraven od USER47: 14.březen.2015 - 13:55

#6 Lvcas

Lvcas

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 14.březen.2015 - 14:10

Veď ale to je aj predmetom článku:))) Nikde sa nepíše, že je to najdostupnejsia verzia len so samotným tourbillonom. Super na tom, je že tento tourbillon  nie je hocijaky, ale exo..,,vyrobený in-house vo Villeret:)

Názov tejto témy je mozn zavadzajuci, ale to le preto, lebo je limitovany poctom pismen.:( 

Tento příspěvek byl upraven od Lvcas: 14.březen.2015 - 14:12

#7 McStinger

McStinger

เปรี้ยว

• Member_50
  • 5 934 příspěvků(y)

Publikováno 14.březen.2015 - 15:11

http://forum.chronom...-exotourbillon/

Našťastie ich nikdy mať nebudem, tak ma nemusí trápiť, či ručičky na sčítačoch budú za chodu vyzerať blbo, alebo nie.

Mühle-Glashütte Marinus GMT - recenzia, Mühle-Glashütte 29er Big - fotky, Seiko Sumo Limited - fotky, Seiko SRP653 - minirecenzia, JeanRichard Aquascope Hokusai - fotky

#8 Kid_A

Kid_A

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 12 150 příspěvků(y)

Publikováno 15.březen.2015 - 13:54

Celá ta spodní část mi vizuálně moc nesedí..

btw: Nadpis trochu nepřesnej, nejlevnější turbo dělaj Číňani, zatím to asi ale nespojili s chronem. Až tohle uviděj, dávám jim pár měsíců...

ano,ten spodek mi tam taky moc nehraje

#9 Verses

Verses

Učedník

• Member_50
  • 134 příspěvků(y)

Publikováno 18.březen.2015 - 22:55

Odhalené tourbillony mě obvykle vzhledově nepřitahují, každopádně tato dekonstrukce ciferníku mi přijde výborná. Na těch vpravo mi přijdou rušivá ta písmenka, ale jinak se mi tvorba z dílny Montblanc líbí čím dál tím víc. 

#10 USER47

USER47

Megazávislák

• Member_50
  • 2 993 příspěvků(y)

Publikováno 18.březen.2015 - 23:22

Zrovna ST25 nemá ani chronograph, ani tourbillon. Pokud vím, tak je to jeden z takovejch těch lowend strojků, co maj jen průhled na datumovku tvářící se jako turbo.

Tourbillon má myslím ST80 a pak určitě hromada dalších verzí. Vím, že Sea-Gull má varianty s rezervou nátahu, kruhovejma datumovkama, moonphase, a taky hi-end modely s dvouosým tourbillonem či s dvěma tourbillony v jedněch hodinkách. Akorát to chrono jim v týhle řadě zatím chybí...

Tento příspěvek byl upraven od USER47: 18.březen.2015 - 23:23

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:montblanc, tourbillon