Přejít na obsah

HUAWEI Watch


Návštěvník maxipesfik

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...

Zatim nejsou zadne dalsi detaily od MWC, ale

 

baterka je 300mAh - tvrdi ze vydrz bude den maximalne 1,5 dne

 

maji pouze BT - takze dosah bude slaby cca 7-10m v budove

 

Vodotesnost bez komentare ale asi neco na zpusob W.R.50 nebo IP67

 

Cena 350? za safir/ocel

 

Design je pekny, zpracovani uz mene ale nic zasadniho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Huawei bych také jako značku nepodceňoval, ale co určitě nebude pravda je vzhled ciferníku v reklamě. Protože odlesk světla od cifru (guilloche nebo sunburst) to nasimuluje jen stěží (byť bych si to dokázal technicky představit, ale nevěřím, že se do toho - senzory, simulace světla v reálném čase atp. - ty peníze daly, nehledě k energetické náročnosti)

Takže další, co ve photoshopu vypadají báječně, ale ve skutečnosti je to prostý display s "efektem" plochého zobrazovače.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle mě je to celý úplně zvrácený. nalěštěnej prd s displejem, pouťovka. kterej magor se bude dívat na IWC na displeji..? nikdy tomu nepřijdu na chuť.

a hlavně mi vadí, že včechny tyhle srágory jsou v sekci digitální hodinky.

asi by bylo na čase založit sekci něco jako chytré hodinky (kam nepolezu), tady to nemá co dělat, imho..

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi jsem byl trochu příkrej, ale zkrátka nejsem příznivce těchhle "chytrejch" hraček.

 

a jak to oddělit od klasických digitálek? třeba nutnost nabíjení je jasný indikátor, co kam spadá.

u digi v nejhorším případě jednou za x let vyměníš baterku.

 

osobně to mám tak, že hodinky jsou hodinky, vč. digi; a tohle už nejsou primárně hodinky, akorát se to taky nosí na zápěstí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Digitálky - spoľahliví pracanti. Smart watches - "Kde je najbližšia zásuvka?" "Nehlásili v rádiu výpadky dodávok el. prúdu?" Nie. Tak si ich dnes vezmem na ruku. V tomto ohľade sa smartky približujú mechanikám. Len netreba winder ale stačí zásuvka. Niečo pre tých, ktorí sa pri quartze nudia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Masivní reklama na tento model na přestupu Můstek A/B. Produktové fotky s půlmetrovýma hodinkama. Buď není zpracování až tak hrozné, nebo se někdo ve Photoshopu fakt vyřádil. Každopádně jsem před chvílí na ten quadricompax s měsíční fází čuměl jak puk. Co bude příšt?? Turbo na 3D displeji? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...