Přejít na obsah

G Shock GW-M5610


Doporučené příspěvky

Delší dobou se mi honilo hlavou co nosit na ruce mimo "normální" pracovní život. Teda doma, víkendy, venku při pohybu a všude kde se prostě bojím vzít něco dražšího. Dřív jsem při těhle příležitostech nosil Festiny, ale to po mé přítomnosti na tomhle zatraceným fóru už jaksi nejde:-) Dlouho jsem přemýšlel zda mechaniky nebo quartz a kolik peněz za to utratit. Nakonec se to ustálilo na baterkách a zjistil jsem, že skoro netřeba utrácet a volba padla na G Shocky. Kvůli velikosti ruky a jako jedněm mála z řady nepřeplácanému vzhledu, padla volba na tento model. 

 

Nosí se perfektně, na ruce o nich ani nevím. Mají solár, rádio a takové ty klasické blbosti jako stopky, alarmy, světové časy, timery a podsvícení. Trochu mě překvapila horší čitelnost z úhlů, už jsem na tyhle displeje skoro zapomněl. Za ty peníze myslím dobrá koupě a trochu i vzpomínka na školní léta, kdy jsem o takových digitálkách snil:-) Tady jedna fotka. 

 

post-34461-0-88000000-1426342686_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pekne, ne tak okazale ( coz je dobre ), opravdu povedene G.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z mého pohledu nejlepší Géčka. Vypadají klasicky, jsou nenápadné a od uživatele nic nežádají. Pár let už o nich taky uvažuju. Asi budu muset začít sportovat, abych měl pádný důvod ke koupi a k nošení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z mého pohledu nejlepší Géčka. Vypadají klasicky, jsou nenápadné a od uživatele nic nežádají. Pár let už o nich taky uvažuju. Asi budu muset začít sportovat, abych měl pádný důvod ke koupi a k nošení.

Duvod se da najit vzdycky, treba k nastavovani casu na mechanikach:) je to fakt pohoda, na ruce o nich nevim, to bude zmena az rano hodim na ruku becka:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Čus ,tady je odkaz na pokus o nový pouzdro na na moje GW-M5600 původní mi už odešlo. Hodinky mám jako pracovní a živim se jako obraběč takže chladící kapaliny a špony s tim provedly svoje.

http://doukdouk.rajce.idnes.cz/GW-M5600/

 

Rozumím tomu správně, že si ho jako obráběč vyrábíš sám z kovu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čus ,tady je odkaz na pokus o nový pouzdro na na moje GW-M5600 původní mi už odešlo. Hodinky mám jako pracovní a živim se jako obraběč takže chladící kapaliny a špony s tim provedly svoje.

http://doukdouk.rajce.idnes.cz/GW-M5600/

zajímavý první přírůstek:) Pokud jsi vyráběl, tak klobouk dolů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...