Přejít na obsah

PRIM kaliber 68 - presnost


A@A

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 51
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

No moc vám fandím s přesností, ale myslím, že minimálně na verzích .4 se už hodně projevilo to, že se šetřilo. Přeci jen šlo o velkovýrobu, takže soudruh ušetřil všude, kde to šlo. Takže se ani moc nedivím, že starší 50, 52 chodí lépe. Ono i samotný pohled na starou 52 je o něčem jiném.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som sa poslednu dobu trochu rochnil v kalibroch primu a 66 a 68 by urcite stali za novodoby remake..... stroje su to v celku jednoduche miesta je tam dost a niet na nich myslim moc co skazit,.... takze nejake vychytavky ako lestenie mostikov, rhodium, narazuvzdorne ulozenie lozisiek a gravirovanie vsetkeho mozneho kedze miesta je tam na to dost (pripadne skeletonizacia) alebo nejake vychytanejsie riesenie zotrvacky (mikroregulacia ci ako sa to vola)....... by z toho mohli urobit celkom exkluzivny stroj, ktory by nebola hanba davat do hodiniek za 60-100K a s trochou snahy by mozno mohli aspirovat aj na COSC co v tejto cenovej kategorii tiez nieje zase az tak neobvykle

 

otazka ale je, ze ci v eltone maju nadobicko a personal na takto vyrobu....... zle jazyky tvrdia ze vraj ani nie

 

priznam sa ze ja neviem tak nemozem posudit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
  • Po letech...

Kulajz vypil, byl jsem ještě v práci. Očního potřebuju, já tam četl 10 vteřin denně. Asi si budu muset všechno číst dvakrát, holt je ten telefon malej a já jsem slepoblbej.

Haha, nejseš, já to taky četl úplně stejně- jak jsem četl vlákno od začátku, prostě jsem chytil ten rytmus vteřiny/den  a nějak jsem se v něm držel.  Dobrý no, to může být ten vlásek, nebo vrklá setrvačka, třeba dostaly ránu a  nesedí KIF..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kulajz vypil, byl jsem ještě v práci. Očního potřebuju, já tam četl 10 vteřin denně. Asi si budu muset všechno číst dvakrát, holt je ten telefon malej a já jsem slepoblbej.

 

Haha, nejseš, já to taky četl úplně stejně- jak jsem četl vlákno od začátku, prostě jsem chytil ten rytmus vteřiny/den  a nějak jsem se v něm držel.  Dobrý no, to může být ten vlásek, nebo vrklá setrvačka, třeba dostaly ránu a  nesedí KIF..

 

 Kluci, je vám jasné, že slepota je prvním příznakem senility???  :goof:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Kluci, je vám jasné, že slepota je prvním příznakem senility???  :goof:

Se ti asi budu věnovat, grrr!

Když jsem dostal v sedmnácti brýle na krátkozrakozrakost, tak jsem se těšil na to, až budu starej, že se mi oči prodlouží a bude to v pohodě. Houby, teď nevidím ani na dálku a ani na blízko. Svět není spravedlivej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...