Přejít na obsah

PANERAI PAM562 LUMINOR 8 DAYS BASE


Bradkoun

Doporučené příspěvky

Díky moc všem za kladné ohlasy.

Původně jsem uvažoval o PAM392, kde si mi líbila kombinace mat a lesk pouzdra. Pak jsem vyzkoušel 359 (312 neměli). Říkám si tak nahlas, že to chce 44mm, ale pouzdro 1950 mi nějak nesedělo. Šáhnul jsem tedy po Luminoru 561 i když ta bílá jako že vůbec ne. "A zkoušel jste ty titanový?", ne ty sem ani neviděl. Tak se koukněte. Pouzdro Luminor sedí, obrovskej hnědej krokouš se mi zakousnul do ruky a že prej nepustí. Z titanu jsem odvařenej. Máte k tomu i šroubováček, žlutej hadřík a gumu :-) Chci je sundat z ruky, ale nejde to. Ještě dementní dotaz k mému poradci, jestli si je mám opravdu koupit. Ale to už dávno došlo k zatmění mysli a směju se od ucha k uchu jak chronomagor.

No ještě dám kávičku abych trochu prodloužil zážitek z nákupu a už se mi balí. V mrákotách to odřídím na kafe s doutníkem, dostává se mi obdivného přikyvování jako že jo a já mám své první PAM :-). Sem se nějak rozepsal...

Pozn.: ten hnědej cifr snad nejde vyfotit, titan nejlepší na maximálním světle. Tak to budu zkoušet, snad ty pokusy moc neodsoudíte.

 

 

post-24601-0-77305400-1426502809_thumb.jpg

post-24601-0-99375000-1426502823_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pekne, ten titan jim sedne, me se libi, jsou jine, nez ostatni a to je dobre. Skvele oziveni, gratuluji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...