Přejít na obsah

Fotka

Oris Divers Sixty-Five

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
330 odpovědí na toto téma

#321 shewcza

shewcza

Megazávislák

• Member_50
  • 2 766 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Moravská Třebová
  • Fanoušek značky:SEIKO, Omega

Publikováno 12.červenec.2019 - 07:15

To je strašný...

#322 Roman-ZA

Roman-ZA

Megazávislák

• Member_50
  • 3 551 příspěvků(y)
  • Bydlí:Žilina, SVK
  • Fanoušek značky:Všeliké kvaltování toliko pro hovada dobré jest

Publikováno 12.červenec.2019 - 08:43

Musím říct, že jak se mi líbily z produktovejch fotek, tak z živých fotek od prvních uživatelů se mi vůbec nelíbí. Prostě mi s tou vybledlou šedou přijdou takový nějaký vypšouklý... navíc jak potvrzuje jeden majitel na Instáči, korunka je fakt šroubovací. To mi přijde u manuálů docela na hlavu, potápky nepotápky...
attachicon.gifIMG_2882.jpg
attachicon.gifIMG_2879.jpg
attachicon.gifIMG_2880.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

hodinky treba vidiet na zivo. fotky ti nic nepovedia, ja napriklad neviem dobre fotit hodinky. tie sixty-five, ktore som postol nad tebou sa mi na fotkach vobec nepacili, ale na zivo je to uplne ina piesen ;) 

este mi povedz, kde si zistil, ze su to manualy? 

Prim Linea 40

Vratislavia Conceptum Heritage Chrono L.E.

#323 Povidláček

Povidláček

macůr brambůr

• Member_50
  • 2 733 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha
  • Fanoušek značky:swiss

Publikováno 12.červenec.2019 - 09:46

hodinky treba vidiet na zivo. fotky ti nic nepovedia, ja napriklad neviem dobre fotit hodinky. tie sixty-five, ktore som postol nad tebou sa mi na fotkach vobec nepacili, ale na zivo je to uplne ina piesen ;)
este mi povedz, kde si zistil, ze su to manualy?

Viz Wayův původní příspěvek a odkaz na článek Hodinkee
https://shop.hodinke...=29053130113099

Edit: Koukám, že ten odkaz mi nejde na kompu otevřít, ale určitě se k tomu na Hodinkee proklikáš

Tento příspěvek byl upraven od Povidláček: 12.červenec.2019 - 09:50

Omega Speedmaster Professional 311.30.42.30.01.005 * Oris Big Crown Original Pointer DateHamilton Khaki Mechanical H69419933 * Hamilton Khaki Mechanical H69439531Oris Divers Sixty-Five * Seiko SKX009 * Casio G-5600E * Certina DS Action DiverOrient Bambino V3 SER2400MW0Seiko SNKM41 * Seiko SNZG07 * Seiko SKX007 * Seiko SNXS73               Reference: Povidláček                    

#324 prischera

prischera

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 6 663 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha
  • Fanoušek značky:Všecko co tiká :)

Publikováno 12.červenec.2019 - 09:53

Me otevrit jde. Konkretne se tam pise:

Inside the 40mm steel case is a specially modified hand-wound version of Oris’ caliber 730 based on the Sellita 210-1. This is the first Divers Sixty-Five that is manually wound; it not only adds to the vintage aesthetic, but the lack of rotor also allows for an overall slimmer case profile of 11.82mm. 

A rucni natah v kombinaci se sroubovaci korunkou z toho dela tak maximalne hodinky do sbirky. Na denni noseni to neni.

Rolex Turn-o-Graph Ref. 116264, Tudor BB 58, Omega SMPc, Oris Divers Sixty-Five, Alpina Startimer Heritage GMT, Prim II, Prim Diplomat, Omega Genéve Dynamic, Seiko SRPD01 Grey Dawn, Seiko SRP775, Seiko SKX399, Seiko SKX011, Seiko SCVE045, IWC cal. 74, Swatch System 51, Casio G-Shock DW-5600VT a nějaký ten další Prim a vintage šrot Moje fotogalerie :)

#325 Waya03

Waya03

Megazávislák

• Member_50
  • 1 272 příspěvků(y)
  • Bydlí:Řevnice
  • Fanoušek značky:Seiko

Publikováno 12.červenec.2019 - 10:10

Jsem teď zkusmo změřil pravítkem svoje 40mm 65 a měřím výšku 12mm. Tak kvůli dvoum desetinám milimetru přijít o samonátah, to mi asi zato nestojí :-)

#326 Vortex-Tempus

Vortex-Tempus

Učedník

• Member_50
  • 188 příspěvků(y)
  • Bydlí:Bratislava
  • Fanoušek značky:Rolex, Tudor, Oris, Panerai, Stowa, Christopher Ward, Seiko

Publikováno 12.červenec.2019 - 10:29

Nie su to jedine hand-wound hodinky so srobovacou korunkou. Na rychlo ma napada PAM Radiomir ale urcite by sa ich naslo viac. Kazde druhe rano povolit korunku a natiahnut mi nepride ako nieco extra nepohodlne ani nieco co by mohlo poskodit zavit korunky. Ja osobne by som si ten ritual asi skor uzival… 

#327 Axel

Axel

Megazávislák

• Member_50
  • 1 201 příspěvků(y)
  • Bydlí:Morava

Publikováno 12.červenec.2019 - 10:50

No, je treba rici, ze tohle se tedy fakt nepovedlo.. Barevna kombinace mi nic nerika, je to uplna nuda a doslova sed, nemaji proste smrnc..  A to natahovani se sroubovaci korunkou to jen peceti. Vylozene za trest, brani to normalnimu uzivani hodinek.. 

#328 Roman-ZA

Roman-ZA

Megazávislák

• Member_50
  • 3 551 příspěvků(y)
  • Bydlí:Žilina, SVK
  • Fanoušek značky:Všeliké kvaltování toliko pro hovada dobré jest

Publikováno 12.červenec.2019 - 11:10

Viz Wayův původní příspěvek a odkaz na článek Hodinkee
https://shop.hodinke...=29053130113099

Edit: Koukám, že ten odkaz mi nejde na kompu otevřít, ale určitě se k tomu na Hodinkee proklikáš

Me otevrit jde. Konkretne se tam pise:

Inside the 40mm steel case is a specially modified hand-wound version of Oris’ caliber 730 based on the Sellita 210-1. This is the first Divers Sixty-Five that is manually wound; it not only adds to the vintage aesthetic, but the lack of rotor also allows for an overall slimmer case profile of 11.82mm. 

A rucni natah v kombinaci se sroubovaci korunkou z toho dela tak maximalne hodinky do sbirky. Na denni noseni to neni.

diky za osvetu ;) na oris.ch ich neviem najst. 

Prim Linea 40

Vratislavia Conceptum Heritage Chrono L.E.

#329 pebe

pebe

...

• Member_50
  • 5 047 příspěvků(y)
  • Bydlí:Salón republiky

Publikováno 12.červenec.2019 - 11:23

tak kdo chce nodate se samonátahem, může (asi velmi těžko) shánět TOPPER limitku ;)

photo-1.jpg

#330 Khefeer

Khefeer

Začátečník

• Members
  • 22 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Eterna, Seiko, Oris

Publikováno 12.srpen.2019 - 20:11

No, je treba rici, ze tohle se tedy fakt nepovedlo.. Barevna kombinace mi nic nerika, je to uplna nuda a doslova sed, nemaji proste smrnc..  A to natahovani se sroubovaci korunkou to jen peceti. Vylozene za trest, brani to normalnimu uzivani hodinek.. 

Souhlas, ta šedomodrá mi vůbec nic neříká, nerozumím tomu nápadu ani trochu...

#331 Axel

Axel

Megazávislák

• Member_50
  • 1 201 příspěvků(y)
  • Bydlí:Morava

Publikováno 13.srpen.2019 - 22:08

Tak co, jak vam tikaji..?:) U me porad dobry, spokojenost..  :photo:

IZIM4857.jpg?ver=0