Přejít na obsah

Dědictví po dědečkovi - Edox


Doporučené příspěvky

Zdravím!

Dostal jsem od prarodičů hodinky Edox. Dědeček je dostal k 90. výročí Českého svazu ledního hokeje jakožto bývalý hráč a trenér. Nic zatím o těchto hodinkách jinak nevím. Ani jestli jsou zlaté, jestli mají nějakou větší hodnotu, takže bych byl rád, kdyby někdo něco poradil. Našel jsem na nich na boku punc (značku) viz foto.

 

Díky předem za postřehy!

 

Martin

post-38682-0-36248900-1426528731_thumb.jpg

post-38682-0-94169200-1426528732_thumb.jpg

post-38682-0-21554700-1426528734_thumb.jpg

post-38682-0-18488700-1426528735_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 42
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

No o značce edox nic nevím,ale vzhledem k historii to padělek nebude a ani podle již zmíněné váhy,každopádně mají švýcarský strojek (nápis swiss made),což znamená větší hodnotu protože švajcové si svoje velmi hlídaj,no a na spodku hodinek je také určitý napís swiss tak by to mohlo znamenat že jsou ze Švýcarska.Cenu si netroufám odhadnout ale tohle jsou faktory které ji ovlivňují.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No o značce edox nic nevím,ale vzhledem k historii to padělek nebude a ani podle již zmíněné váhy,každopádně mají švýcarský strojek (nápis swiss made),což znamená větší hodnotu protože švajcové si svoje velmi hlídaj,no a na spodku hodinek je také určitý napís swiss tak by to mohlo znamenat že jsou ze Švýcarska.Cenu si netroufám odhadnout ale tohle jsou faktory které ji ovlivňují.

ty ses taky velkej znalec, co? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se ten rozbor Mr.Bada náhodou líbil, byl takový upřímný  :)

Mně teda taky, musím ale říct, že jsem se po dlouhý době čtení vláken i nahlas zasmál:-) Je to skutečná perla pro znalce, myšleno ale tak, že se nechci Mr.Bada nijak dotknout. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

At je, jak je to, vaz si je a opatruj jako oko hlave, ja po dedovi toto nemam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...