Přejít na obsah

Hodinky James Bond replika


Doporučené příspěvky

Ahoj,

mám takový malý dotaz.Kamarád bude mít narozeniny a chci mu udělat radost,je tak trochu blázen do Jamese Bonda.Tak jsem mu koupil originální balení ve speciální edici všech dvd,ale chce to ještě něco originálnějšího.Chci mu koupit repliku hodinek,spíše tak ze srandy,hodinky určitě nosit nebude,ale jen je někde vystaví,jako suvenýr...Ale k problému,na internetu jsem moc replik neobjevil,kde se dají sehnat?Našel jsem i pár obchodníku v čr (nějaké Vrbová a Patek cosi),myslíte,že koupit repliku přes ně,máte s němi někdo zkušenosti,s provedením apod?

Děkuji za všechny odpovědi!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 89
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď
Ahoj,

mám takový malý dotaz.Kamarád bude mít narozeniny a chci mu udělat radost,je tak trochu blázen do Jamese Bonda.Tak jsem mu koupil originální balení ve speciální edici všech dvd,ale chce to ještě něco originálnějšího.Chci mu koupit repliku hodinek,spíše tak ze srandy,hodinky určitě nosit nebude,ale jen je někde vystaví,jako suvenýr...Ale k problému,na internetu jsem moc replik neobjevil,kde se dají sehnat?Našel jsem i pár obchodníku v čr (nějaké Vrbová a Patek cosi),myslíte,že koupit repliku přes ně,máte s němi někdo zkušenosti,s provedením apod?

Děkuji za všechny odpovědi!

 

Nevím jestli je nejlepší kupovat zrovna fejky, nicméně nějaká Vrbová má prý většinu věcí rovnou a levněji než Pátek cosi. :) (myslím, že pátek cosi je i členem tohoto fóra..)Pokud je bude mít tvůj kamarád někde položené tak by to snad nemuselo vadit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji všem za reakce.

Myslím si,že replika je dobrý dar,alespoň pro pobavení.Za ty 3oookč to určitě stojí a kupovat originál rozhodně nehodlám...

 

Za ty DVD v originálním balení dáš desítku.

Tak tu desítku raději investuj do pěkných hodinek a na James Bond repliku se vykašli.

To už mu můžeš zrovna koupit nějakou ušmudlanou holku za 300Kč na hlavním nádraží a tvrdit mu, že to je replika nějaké sexy Bond girl ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

mám takový malý dotaz.Kamarád bude mít narozeniny a chci mu udělat radost,je tak trochu blázen do Jamese Bonda.Tak jsem mu koupil originální balení ve speciální edici všech dvd,ale chce to ještě něco originálnějšího.Chci mu koupit repliku hodinek,spíše tak ze srandy,hodinky určitě nosit nebude,ale jen je někde vystaví,jako suvenýr...Ale k problému,na internetu jsem moc replik neobjevil,kde se dají sehnat?Našel jsem i pár obchodníku v čr (nějaké Vrbová a Patek cosi),myslíte,že koupit repliku přes ně,máte s němi někdo zkušenosti,s provedením apod?

Děkuji za všechny odpovědi!

 

Hned za hraničním přechodem Haťě je vedle FreePortu China Town, mají je tam ( před cca 3-mi týdny jsem na ně koukal ) chtějí za ně 1700,- tedy po nějakém smlouvání tak za 1200-1300. Nocméně ua tu cenu koupíš třeba na Aukru nové automaty Seiko 5... 3000,- to už je asi opravdu úplně mimo. Jinak co se týče kvality tak quartzky většinou chodí OK, automaty se ti při denním nošení rozsypou za 2 měsíce....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na ich stranke som to vycital :)

 

hadam moja anglictina nie je az taka zla, ze by som si to zle prelozil???

 

Edit: Nepovazujem hodinky za vodotesne, ktore si nemozem zobrat do sprchy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukal jsem na ty stránky, dost markantní je to např. u IWC Portuguese,

kde je Unitas. To je na blití. :( Nicméně bych už konečně na vlastní oči "dokonalou" napodobeninu rád viděl.

post-94-1186728087.jpg

post-94-1186728098.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těmhle hodinkám se "bondovky" neříká. Můj šálek čaje to zrovna není, buď by člověk musel každýmu vysvětlovat, že to nejsou opravdový Omegy nebo by se musel tvářit, že to jsou opravdový Omegy a v obou případech bych si připadal jako debil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
buď by člověk musel každýmu vysvětlovat, že to nejsou opravdový Omegy nebo by se musel tvářit, že to jsou opravdový Omegy a v obou případech bych si připadal jako debil.

Což kuklovi očividně problémy nečiní.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove tohle je vlakno s nazvem "Hodinky James Bond replika" tak moc nechapu, proc se tady zase nekdo zamysli nad tim jak moc je pouzivani takovych hodinek eticke ci nikoli, nebo zda se jejich uzivatel bude citit jako blbec. Pokud chci repliku tak asi jsem vyrozumen s tim co pozaduji.

Ono už to vlákno je blbě založené. Podle mne by to spíš patřilo do sekce poraďte s nákupem. Doufám, že se kvůli tvojí posedlosti napodobeninama čehokoli, nedočkám sekce "Kuklovy obludy"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
Doufám, že se kvůli tvojí posedlosti napodobeninama čehokoli, nedočkám sekce "Kuklovy obludy"

A to já bych se zase rád pokochal kuklovou sběratelskou vášní.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kuklo drž se, moc ti fandím ve Tvé osvětě!! To teda taky nechápu, proč se zamyká taková plodná diskuze! Hlavně se tím nenech otrávit a per to sem - námětů, jakými originálními díly vytunit fejky, není nikdy dost!! Musím uznat - seš chytrej...

 

:angel: :lol2:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

buď by člověk musel každýmu vysvětlovat, že to nejsou opravdový Omegy nebo by se musel tvářit, že to jsou opravdový Omegy a v obou případech bych si připadal jako debil.

 

Pěkně a pravdivě řečeno :) Buď si normální člověk bude připadat jako trapák s falešnejma hodinkama a nebo jako trapák s falešnejma hodinkama... :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...