Přejít na obsah

Tudor North Flag


Jarett

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 207
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ale o to snad prece vubec nejde, jestli je jako nastroj opravdu vyuzivas, nebo ne. To je jako rict u potapek, ze to nejsou potapky, kdyz se s nima nepotapis :frusty:

Chapu ze to oznaceni "tool" je takovy ne uplne stastny a daji se o tom vest dlouhe debaty, proste mi to prijde stejny jako oznacit hodinky za oblekovky, nebo casual atp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jako že obyčejný hodinky se zastaralým kalibrem (rozuměj, bez Si) zabaleným v blatové oceli se někdo odvážil vzít na expedici do extrémních podmínek na Kavkaz? Pokud by to zvládly, pak by to znamenalo, že i obyčejný hodinky zvládají měření času v extrémních podmínkách... zajímavé... a nečekané.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Alda

Krasne jsou. Ale nemuzu si pomoct, ten stroj vypada diky te povrchovce divne, mozna az lacine. Vim, ze to mysleli dobre, ale neni nic spatneho na tom, osadit i do nastroje kalibr s rhodiem a perlazi. To uz lepe vypada ta jejich upravena 2824. Ale treba to na zivo pusobi uplne jinak...

Upraveno uživatelem Alda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pelagos konečně s pořádnou rezervou chodu, huráááá :clap:

 

A North Flag? Chtěl bych je v bílé, byly by to skvělý univerzály. Třeba je časem začnou vyrábět.

 

Cena mě příjemně překvapila, čekal jsem tak o 50% více.

Upraveno uživatelem NIGHTinGALE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...