Přejít na obsah

Tudor North Flag


Jarett

Doporučené příspěvky

no, mě zarazilo, že se zastavily právě v tom momentu, kdy jsem je vzal do ruky. Myslím, že jednou byly v momentu odložení natažené na 50% a jednou třeba na 90%.

Prosím tě, tam je rezerva 70 hodin, že jo? A jindy či jinak jsi to zkoušel, případně je dotáhnout a nechat odložené, jak dlouho vydrží? A pokud píšeš přes víkned, ležely teda cca dva dny?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 207
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Myslim, ze je to pochopitelne. Zbytkovej moment sily udelovanej strojku perem jeste zvlada rozhybavat jiz oscilujici setrvacku hodinek v klidu. Jak by ale mela prekonat dalsi momenty, ktery vznikaj tim, ze s hodinkama hybes, tak na to uz nema a stroj se zastavi.

no, mě zarazilo, že se zastavily právě v tom momentu, kdy jsem je vzal do ruky. Myslím, že jednou byly v momentu odložení natažené na 50% a jednou třeba na 90%.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestliže byly před víkendem "jen" na 50-90% tak se Ti zastavily dávno před tím, než ses vrátil a zbytek jak píše Skalis, a těch 70h maj, myslím, že sem to kdysi řešil na Pelagosech a došel sem na nějakejm 72,5h

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne, myslel jsem, že to píšu jasně. Když jsem se na ně v neděli večer mrknul, šly naprosto přesně (zpoždění v řádu několika sekund), beru do ruky a zastaví se. Takže si myslím, že je to úplně přesně jak píše Skalis. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
V 14. 8. 2020 v 14:27, Tenglis napsal:

Zdravím všechny a trochu ozivim toto TNF vlákno. někde jsem zaznamenal, že Tudor ukončil výrobu modelu North Flag. Netušíte nekdo, co je na tom pravdy?

Soat zalezi kde “nekde” si to zaznamenal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To si právě přesně nepamatuji. Bylo to v nějaké diskuzi u nějaké recenze na youtube. Borec tvrdil, že tu informaci má od vice AD v Irsku. Objevil jsem i nějaké vzkazky na WUS, ale nic úplně spolehlivého.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 16. 8. 2020 v 18:30, dabelM napsal:

Koscom je má skladem, tak bych se tam zkusil zeptat.

https://www.hodinky-koscom.cz/tudor-north-flag

Prave jsem v Koscom jedny koupil a povidal si s nimi o tom ukonceni - pry jen rumours, nic oficialniho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem je dnes konečně vyzkoušel v reálu v Deálu, a zda se, že je rozhodnuto
IMG_20200825_1624358.thumb.jpg.dbd0ce86a18fee6bb4fc30b2aa51070c.jpg

Já měl k bondovkám vybrány Black baye ve 41. Ale pořád to nějak nebylo ono. Včera jsi mě inspiroval, dnes jsem vletěl do Dealu a jako pokud by mě příští rok nečekala událost, ke které si chci hodinky nadělit, tak by tam ty NF nezůstaly. Výborná velikost, krásné hodinky a přitom nic usedlého pro seniory
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Řekl bych, že jsou opravdu hodně fotogenické a naživo nemusí každého tak nadchnout. Já si moc nemůžu stěžovat, je pravda, že výška 13,7 mm je pro mě tak na hraně. Největší problém, že se mi je letos moc nechce rasit o futra na homeoffice, takže čekají na svou slávu převážně v hodinkovnici. Samozřejmě debaty o tom, že jsou discontinued, jestli je ten ukazatel špatně a nebo také skvělé fotky na FB, IG mě vždycky přimějí je dát znovu na ruku. Vlastně mě docela zaráží, jak málo jsou populární.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě na nich sralo trochu vyšší dýnko. Na ruce, kde nejni trochu “masa”, kam by se zavrtalo, cosi trčej.
Ale žádná trága zas.

Rezerva ve stylu disku se mi naopak líbila.
Všichni maj std. ručky, přišlo mi to jako fajn detail.

Možná ještě průhled na nijak nedekorovanej (ani zvlášť pěknej) stroj.
Ale to mi nakonec ani nevadilo, hodinky nosim na ruce cifrem vzhůru.

Jinak jim imo neni co vytknout.
Kdybych se nevysosal barákem, jako edc na “všecko” bych si koupil zrovna NF.

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
On 11/26/2020 at 5:57 PM, ragu said:

Já je nějakou dobu měl a vlastně na nich nebylo nic špatnýho. Ale zas mi na nich nepřišlo ani nic skvělýho. Hřebíček do rakve jim asi dala sestra moji ženy když řekla, že vypadají jako od designéra z ikea :D

!! tohle přesně mi řekla přítelkyně na BB36, které si chci brzy pořídit. Tak nevím, zda se ještě nerozmyslet a nevyměnit ji. :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak NF jsou moderni interpretace Rangeru s integrovanym tahem, ciselnikem na ne odkazuji zcela, nicmene jsou to hodinky s pouzitim hitech materialu a ta indikace rezervy natahu mi prijde skvela, ano je to moderni design, ktery muze pripominat severske designove produkty a nemusi to byt nutne pejorativne IKEA - ktera ma sice skvely design, ale materialy a provedeni uz tolik ne. Naproti tomu bb36 jsou hodinky hodne hozene do vintage stylu a odkazuji na explorery 1, uz jen ten rozmer !vzpomente jaky poprask to na Basileji tehdy vyvolalo a odstartovalo to navrat ostatnich firem k normalnim velikostem hodinek, nicmene designove jsou to hodinky odkazujici na druhou polovinu minuleho stoleti, hodne klasicky styl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím s tebou, každopádně když jsem se o BB36 bavil s laiky nepolíbenými světem hodinek, tak zaznívaly názory, že je tam "až moc tvarů", myšleno geometrických obrazců (indexy a ručičky). Zajímavé je, že třeba u jakýchkoliv potápek, které to mají s tvarama úplně stejně, to ty lidi tak netrkne, asi ta luneta okolo odvádí pozornost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...