Přejít na obsah

Fotka

Tudor Pelagos Blue

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
194 odpovědí na toto téma

#41 MarcelG

MarcelG

akirosaito

• Member_50
  • 1 483 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž

Publikováno 21.duben.2015 - 19:38

TEMPUS FUGIT                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          "THE TRUTH IS OUT THERE" 

#42 IzTaPa

IzTaPa

vecny zacatecnik

• Member_50
  • 4 030 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Rolex, what else? ;)

Publikováno 21.duben.2015 - 19:58

druhy post v tomto vlakne ;)

iztapa<at>icloud.com... dokud nepojednou SZ

---

...hold your breath and count to ten...

#43 Mitak

Mitak

Miták

• Member_50
  • 2 402 příspěvků(y)
  • Bydlí:Slovácko

Publikováno 5.srpen.2015 - 16:42

Recenze v Deployant:
http://www.deployant...-tudor-pelagos/

#44 CEGY

CEGY

Alpa samec

• Member_50
  • 5 019 příspěvků(y)
  • Bydlí:za Prahou - směrem na Ostravu

Publikováno 13.září.2015 - 06:33

Uz se vi, kdy budou v prodeji? Zatim jsem nic nenasel.

NEČUM..

#45 Mitak

Mitak

Miták

• Member_50
  • 2 402 příspěvků(y)

Publikováno 13.září.2015 - 12:08

Je to divné. Na chrono24 furt nic to jsem čekal, že už v létě budou v prodeji. Ale aspoň jsem klidnější :-)

#46 CEGY

CEGY

Alpa samec

• Member_50
  • 5 019 příspěvků(y)
  • Bydlí:za Prahou - směrem na Ostravu

Publikováno 13.září.2015 - 12:21

Dělaj s tím nějaký caviky..

NEČUM..

#47 Baker

Baker

Ušoun

• Moderators
  • 9 335 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno

Publikováno 13.září.2015 - 20:02

Jedny jsou uz par dnu na eBay

http://www.ebay.co.u...=STRK:MEBIDX:IT

#48 Micey

Micey

( . )( . )

• Member_50
  • 7 001 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha

Publikováno 13.září.2015 - 20:03

Teeda, ty jsou ukecany..

#49 petr_cha

petr_cha

Megazávislák

• Member_50
  • 2 412 příspěvků(y)
  • Bydlí:Teplice

Publikováno 13.září.2015 - 21:19

http://forums.watchu...d.php?t=2362010

aktuální kontakt: cha.petr@gmail.com

#50 wizard-ov

wizard-ov

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 5 228 příspěvků(y)
  • Bydlí:Ostrava, kraj razovity
  • Fanoušek značky:chnmg :o(

Publikováno 14.září.2015 - 07:43

Bych je fakt chtěl vidět naživo - tam modrá je pokaždé jiná...

#51 petr_cha

petr_cha

Megazávislák

• Member_50
  • 2 412 příspěvků(y)
  • Bydlí:Teplice

Publikováno 14.září.2015 - 07:49

Jak jsem z te modre byl na zacatku nadsenej, tak na nekterych fotkach vypada tak nejak umele.. Prepalene..

Nevim, jestli to tu uz neni.. Hezka recenze, kde je v nekterych vecech stavi nad Rolex (!)

http://forums.watchu...d.php?t=2353650

aktuální kontakt: cha.petr@gmail.com

#52 Sirden

Sirden

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 14.říjen.2015 - 09:25

Ahoj, u Bechyneho mi vcera rikali, ze nove Pelagosy maji nejaky problem s inhousem, proto jsou furt nedostupne. Nevite jaky? :-o

#53 Mitak

Mitak

Miták

• Member_50
  • 2 402 příspěvků(y)

Publikováno 14.říjen.2015 - 10:34

To budou nějaké kecy, na Chrono24 už jich pár je.

#54 Exiztence

Exiztence

The Petty Dabbler

• Member_50
  • 2 702 příspěvků(y)

Publikováno 14.říjen.2015 - 10:38

Hlavně North Flagy na prodejně maj takže tak.

7uPys4w.jpgGq3gnpb.jpgb5lct1m.jpg

x6zt@instagram

#55 mmaass

mmaass

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 342 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:OMEGA a RLX pozitivní...třeba jednou přijdu na chuť PAM a IWC

Publikováno 1.listopad.2015 - 16:30

Ahoj, u Bechyneho mi vcera rikali, ze nove Pelagosy maji nejaky problem s inhousem, proto jsou furt nedostupne. Nevite jaky? :-o

Ahoj, jsou k tomu to jeste nejake dalsi info? Docela vazne nad nima uvazuji a na Chronu je jich docela dost.. :helpsmilie:

Tento příspěvek byl upraven od mmaass: 1.listopad.2015 - 16:42

#56 Sirden

Sirden

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 8.listopad.2015 - 14:13

Ahoj, tezko rict, v tydnu jsem se na ty modre u Bechyneho koukal a tvarili se tam na me vsichni tak, ze jsou to nejlepsi hodinky na svete a zduraznovali u kazdeho modelu, ze ta cena je opravdu luxusni... Ale treba o rezerve chodu nevedeli nic :-) Tim chci jen rict, ze to co mi tvrdili drive o problemech se strojky nemusi byt pravda...

#57 mmaass

mmaass

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 342 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:OMEGA a RLX pozitivní...třeba jednou přijdu na chuť PAM a IWC

Publikováno 13.listopad.2015 - 08:59

Otazkou co jim take nabulikuje vyrobce na predvadecce :-). Ale tak predpokladam, ze Tudor je podstivy brend, tak snad to ma vychytane. Opravdu hodne o nich uvazuji.

#58 Mitak

Mitak

Miták

• Member_50
  • 2 402 příspěvků(y)

Publikováno 14.listopad.2015 - 14:28

Včera jsem je viděl docela nablízko u Schullina ve výloze hned vedle červených a modrých Black Bayů. Vypadají dobře, ale láska na první pohled to nebyla. Pokud by člověk nevěděl, že je uvnitř inhouse, tak Black Baye vypadají líp. Částečně leštěné nerezové pouzdro vypadá oproti šedénu titanu prostě hodnotnějc. Modrá naživo vůbec nepůsobí tak uřvaně, jak jsem doufal ;-) Když je srovnám se Submariner v bílém zlatě s modrým cifrem, tak Rolex jsou po všech ohledech blyštivější hodinky. A to tady prosím mluvíme o nenápadných Submarinerech. Aktuálně bych si asi vybral spíš červené BlackBaye (černé jsem ještě neviděl). I když kdoví? Třeba se mi to rozloží v hlavě a nenápadnost a lehkost titanu zvítězí. Navíc doufám, že při nasazení na ruku víc vyniknou hranaté indexy ladící se snowflake ručkama. A nakonec, má to přecejen inhouse, že...

#59 McStinger

McStinger

เปรี้ยว

• Member_50
  • 4 996 příspěvků(y)
  • Bydlí:Bratislava

Publikováno 14.listopad.2015 - 14:32

Včera jsem je viděl docela nablízko u Schullina ve výloze hned vedle červených a modrých Black Bayů. Vypadají dobře, ale láska na první pohled to nebyla. Pokud by člověk nevěděl, že je uvnitř inhouse, tak Black Baye vypadají líp. Částečně leštěné nerezové pouzdro vypadá oproti šedénu titanu prostě hodnotnějc. Modrá naživo vůbec nepůsobí tak uřvaně, jak jsem doufal ;-) Když je srovnám se Submariner v bílém zlatě s modrým cifrem, tak Rolex jsou po všech ohledech blyštivější hodinky. A to tady prosím mluvíme o nenápadných Submarinerech. Aktuálně bych si asi vybral spíš červené BlackBaye (černé jsem ještě neviděl). I když kdoví? Třeba se mi to rozloží v hlavě a nenápadnost a lehkost titanu zvítězí. Navíc doufám, že při nasazení na ruku víc vyniknou hranaté indexy ladící se snowflake ručkama. A nakonec, má to přecejen inhouse, že...

:lol2: :clap:  sorry a dík

Mühle-Glashütte Marinus GMT - recenzia, Mühle-Glashütte 29er Big - fotky, Seiko Sumo Limited - fotky, Seiko SRP653 - minirecenzia, JeanRichard Aquascope Hokusai - fotky

#60 tano

tano

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 10 752 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Seiko

Seiko Monster SKX781K
    Seiko PADI SRPA21K1
    Seiko Sumo Modra SBDC033
    Seiko Marine Master 300M SBDX017
    Eterna Kontiki date
    Damasko DA 38 - tah
    Casio PRW 3000-2B
    x-------------------------------------------x

Steinhart Titanium 500

Publikováno 14.listopad.2015 - 18:28

Modre Pelagos jsem jeste nevidel, cerne ano i BB ( oboje 2 x na ruce ), ale chystam se na kukacku pred vanoci. Zaroven i na Nord Flag samo. Za mne srovnani Pelagos vs BB, vytezi urco Pelagos. Na prvni pohled to tak ale nebylo, BB zari, kombinace lesteny a kartacovanych ploch je uchvatna. Oproti tomu Pelagos pusobi usedlym dojmem a to je prave ono. Verim, ze se BB po nejake dobe okoukaji a ten wao efekt vyprcha. Osobne bych volil Pelagos, nevim jaka je ta modra ale.