Přejít na obsah

Glashütte Original Senator Observer


Baker

Doporučené příspěvky

The case, in stainless steel, measures 44mm x 12mm. It has an AR-coated sapphire crystal, a sapphire display back, and it is water resistant to 50 meters.

Movement is the German automatic G.O. in-house caliber 100-14 with 60 jewels, 28,800 vph and a power reserve of 55 hours. Functions are: hour and minutes, small seconds (off-centre), Panorama date, and power reserve display. It features polished and bevelled edges, polished steel parts, polished screws, Glashütte three-quarter plate with stripe finish, and fine adjustment by adjustment screws.

 

senateobs6.JPG

 

senateobs7.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uzasna parada, hold G fakt umi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já asi nikdy nepochopím, že někomu, kdo designuje hodinky, nevadí ty seknuté číslice:-(. V té předchozí verzi s nepatkovými čísly to bylo taky, ale tady je to už moc. IMHO.

 

Tak jediné, co mě napadá v odpověď, je, že je to lepčí, než useknout subciferník :) 

 

Že vona ta sázka na jistotu vždycky vyjde ...... parádní promyšlený přímočarý hodinky bez skopičinek, ale až chladný mi nepřijdou. Pro mě ideální funkce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • Po roku...
  • po 3 týdnech...
  • po měsících...

Jakkoli mám GO hodně rád, musím u tohoto modelu projevit své zklamání. Na rozdíl od prvého příspěvku tohoto vlákna, kde jsou nesouměrně useklé číslice 2 a 10, se ke mně dostal model, kde je 2 celá, a 10 useklá. Ještě větší hrůza. NO nic, tyhle doma nebudou ....

 

Foto z netu. Posuďte sami.

 

 

 

 

Glashutte Original Senator Observer.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...