Přejít na obsah

Alpina Introduces new in-house flyback chronograph


Návštěvník Snow

Doporučené příspěvky

Návštěvník Snow

Alpina Introduces new in-house flyback chronograph

 

Parádní klasický chronograph s bezvadným rozvržením subsčítačů a navrch in-housem. Teď budu za vola, ale je mi to fuk, pro mě má větší cenu než škaredý Tudor Pelagos Blue. Tudor North Flag je ovšem už někde jinde.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

zdroj - http://professionalwatches.com/2015/03/alpina-introduces-new-in-house-flyback-chronograph.html

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Strojek je docela vysoký, ale možná to nebude tak tragické, jeho průměr je podle všeho o dost menší než průměr hodinek, odhadem končí zhruba na vnějším okraji černých okruží subdialů (vycházím z polohy hřídelek).

 

Průměr pouzdra 45mm, WR 100, ale o výšce jsem nic nenašel

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Krásný hodinky.  Nějak pod tlakem skutečností budu muset začít brát alpinu na milost. :)

 

Rozpačitě hodnotím přišroubovaný rotor - i když  - ono to s tím ložiskem nebude tak žhavý problém, jak tvrdí odmítači primu. A líbí se mi velice, jak je vykrojený a takový mašinistický - zajímavá estetika rubové strany síly, bravo, alpine.

 

Vysoko hodnotím, že pro inhouse zvolili netradiční funkci subciferníku na 6, inhouse pozná se tak na první pohled a je to o hodně hezčí datumka, než klasické okýnko - i když - to do velké míry ztíží přehled a intuitivní odčítání subciferníků, vypadají stejně ( vždycky mě nejvíc štve, když průběžná vteřinovka má taky jen tři čísla, jako sčítač, jen dvojnásobné hodnoty, což mi pidlovocí nerozlišujeme vůbec :( ), ale ukazují každý údaj z úplně jiného hrnce - uvítal bych odlišení, třeba barvou obruče, nebo ručky - asi by to pak i vypadalo živěji.  

 

Jináč panda ála daytona je ňamina.

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...