Přejít na obsah

Omega Seamaster Planet Ocean 2200.50


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak az teraz sa dostavam k nejakemu pokecu k mojmu vysnivanemu kusku. Pred par rokmi som zatuzil po nejakych lepsich hodinkach, kupil som si citizeny ktore mi vydrzali doteraz a myslim ze este so mnou nieco preziju, ale k veci, po tych spokojnych rokoch som nejak nahodou narazil na chronomag forum a uz sa to so mnou viezlo, kazdodene sledovanie fora ma prinutilo zacat poskulovat po nejakych lepsich hodinkach. Volba padla na znacku omega ani neviem preco prave omega no jednoducho sa mi velmi zapacili ich modely a hlavne POcka, no ked som dalej zacal zistovat co to obnasa presla ma nejak chut, kedze som medzitym kupil byt, z odstupom par rokov ked uz som mal byt zariadeny som zacal opat poskulovat po mojich vysnivanych omegach, a co to omega predstavila novsi model a bolo to, teraz ktore? Po dlhom vahani ci tie alebo tieto som sa konecne predsa len rozhodol a ako to vy bratia cesi volate, prastil som do toho a tu je vysledok. Od dnesneho dna som novym majitelom krasnych seamastrov ktore som pocas tych rokov povazoval za nesplnenysen ktory sa mi ani mozno nesplni ale podarilo sa:-) Som neskutocne stastny ze sa mi konecne splnil moj dlhorocny sen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, dobra volba, dle meho jedine proporcionalne vyvazene PO ever. Jsou pro me temer dokonale, jedine co mi trochu vadi v noci kdyz je mam na nocnim stloku je, ze podle indexu hned nepoznam kolik je hodin. Odkladam ruzne a odliseny, treba zdvojeny index na 12 by se hodil.

P.S. Pokud jsou to 2200.50, mely by byt origo na tahu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, dobra volba, dle meho jedine proporcionalne vyvazene PO ever. Jsou pro me temer dokonale, jedine co mi trochu vadi v noci kdyz je mam na nocnim stloku je, ze podle indexu hned nepoznam kolik je hodin. Odkladam ruzne a odliseny, treba zdvojeny index na 12 by se hodil.

P.S. Pokud jsou to 2200.50, mely by byt origo na tahu.

Ano mali by byt na tahu no takto som ich kupil, tah bol vymeneny za nadherny kaucuk a ked ti mam pravdu povedat ani to nejako zatial neriesim ked sa mi postasti tah coskoro dokupim a bude vsetko ako ma byt:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také musím PO pochválit a zejména tu trpělivost od rozhodnutí až ke koupi. Znám to z vlastní zkušenosti. Když si můžeš koupit vysněné hodinky po několika letech, je to úplně jiná radost :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také musím PO pochválit a zejména tu trpělivost od rozhodnutí až ke koupi. Znám to z vlastní zkušenosti. Když si můžeš koupit vysněné hodinky po několika letech, je to úplně jiná radost :-)

Dakujem, presne tak:-) ta radost po otvoreni krabicky sa neda opisat ved to poznas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, dobra volba, dle meho jedine proporcionalne vyvazene PO ever. Jsou pro me temer dokonale, jedine co mi trochu vadi v noci kdyz je mam na nocnim stloku je, ze podle indexu hned nepoznam kolik je hodin. Odkladam ruzne a odliseny, treba zdvojeny index na 12 by se hodil.

P.S. Pokud jsou to 2200.50, mely by byt origo na tahu.

Pre Seamastera :-)

post-13022-0-69450700-1427308885_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...