Přejít na obsah

Omega Seamaster Planet Ocean 2200.50


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ale no Matusku dobre vies ze to neni machrovanie, je to jednoducho radost z toho ze mozeme nosit tieto krasky a bonus k tomu je ze sa radi podelime o ich krasu :-) sam dobre vies ze len tak nekecam ved si ich mal na ruke tak vies o com pisem;-)

Upraveno uživatelem ave1112
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

PO a Moony, to by bylo hodně pěkné kombo, takžě návrh Andyho kvituji :)

No a fotky samozřejmě parádní, já když mám pokus vyfotit hodinky směrem od korunky a ne klasicky předek, nebo druhý bok, tak si za prvé můžu vylámat ruce a za druhé to vždy vypadá hrozně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ondro a Michale velka vdaka Vam obom, a ano a by bolo fakt super kombo no mam pre Vas skvelu novinu, budem tata a na druhy rok ma caka svatba, takze korunky teraz pojdu niekam inam, ale snad casom nieco od Omegy kupim takze asi tak sa veci maju :-))) inak Michale rad ta naucim fotit ked budes chciet;-) samozrejme, srandujem :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Olala, tak to gratulace a nedá mi, abych ještě nezkusil trošku nahodit brouka do hlavy...je tady celkem zajetým zvykem, že k dítěti se kupují i hodinky..no co ty na to? :)

Sranduješ, ale já to z toho úhlu fakt nejsem schopný vyfotit, respektive ano jsem, ale vypadá to vždy děsně, asi blbá ruka/ruce :D

Upraveno uživatelem Bells
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...