Přejít na obsah

Omega Seamaster Planet Ocean 2200.50


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Copyright, nějaký něco (vodoznak, cojávím), aby fotky zůstaly tvoje....

Ja to fotim pre seba, hodinky su to moje vysnivane ktore zdedi neskor moj syn a velmi ma neserie ze by fotky niekto pouzil ako svoje takze asi takto by som to povedal, som rad ze sa fotky pacia to je vsetko :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Ufff... že by hodina či dvě.. fakt nevím jak dlouho jsem v tomto vláknu ležel.. Ale klobouček, fakt krásné fotky, krásné hodinky a té radosti!! Super prostě. Já řeším už delší dobu kup hodinek do komba k TH 44mm a chci primárně potápky a nejlépe Omegy. A  konkrétně  nad tímto modelem jsem přemýšlel od prvopočátku  ( Po 45,5 cal. 2500 ), ale bál jsem se těch 45,5mm ( mám hodinky v 42/44/45mm), tak jsem si vzal do hlavy Moony.. Tak asi změním názor, fakt super. No každopádně si je po shlédnutí Tvého vlákna dojedu někam vyzkoušet... 

Upraveno uživatelem Starous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dakujem, takto to má byť z hodiniek treba mať radosť, aj ked sú sice len jedne o to vätšiu radosť z nich mám.To ti neviem poradiť ktoré všetko záleži ake hodinky máš rád či menší alebo vätší priemer, ale naj je si ich vyskušat priamo na ruke, potom budeš vedieť ktoré ti sedia najlepšie. Potom sa pochvaľ čo si vybral :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dakujem, takto to má byť z hodiniek treba mať radosť, aj ked sú sice len jedne o to vätšiu radosť z nich mám.To ti neviem poradiť ktoré všetko záleži ake hodinky máš rád či menší alebo vätší priemer, ale naj je si ich vyskušat priamo na ruke, potom budeš vedieť ktoré ti sedia najlepšie. Potom sa pochvaľ čo si vybral :-D

Dnes jsem zkoušel.. jsem hodně nalomenej ;-)

post-65787-0-97029200-1549900881_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ked ich das este na gumu tak to potom ta polame uplne:-DDD

No právě :-)  I na gumě a i na té kůži vypadají fakt super!!! A ta guma a kůže co na nich máš je originál ? Nebo je lepší se orientovat na neorigo?  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skus ebay tam sem tam nieco vyskoci, chrono24 alebo u AD, no dopredu ti pisem je ranec:-) spona sa da zohnat od 100-150? a vyssie a ten kaucuk od 190? a vyssie, vsetko orginal mam na mysli, ale ked nechces origo tak samozrejme cena bude o dost nizsia:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...