Přejít na obsah

ARCHIMEDE


kandrdas

Doporučené příspěvky

Nikde jsem tu nenašel samostatné téma pro hodinky Archimede. Jesti už tu někde je, tak se velice omlouvám. Ale ve skupině "německé hodinky", prostě nic. Čím to? To je tato značka tak málo známá, anebo její hodinky nikdo nenosí? Vážně uvažuji o koupi těchto pilotek http://www.chronoshop.cz/archimede-pilot-42/archimede-pilot-h.

 

Nehledal jsem však pouze informace o těchto hodinkách, ale o tématu Archimede všeobecně (tady na fóru) a moc se mi toho najít nepodařilo.

 

Můžete někdo poradit? Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 360
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

No pravda je ze sa tu o nich moc nepise v porovnani s inymi znackami. Ono moc ani nie je co pisat,...:

 

-su to nemci

-montuju swiss strojky

-noviniek mavaju malo, sortiment sa meni len zriedka a aj to vacsinou len farbicky.

-problemy s nimi nebyvaju

-pomer cena/vykon IMHO nadpriemerny

-"machindex" skor mensi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

snad ti to pomoze - ja mam hodinky Archimede Klasik 42, hodinky su fakt v pomere cena/vykon velmi dobre, neviem ako su na tom pilotky ale myslim, ze to bude urcite podobne  :)    jedina vec, ktoru by som ozelel, je ta trochu velka korunka, bodla by trochu mensia, ale inak som si uz zvykol.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

První "lepší" hodinky, které jsem si na fóru pořídil byly právě Archimede (Deck Watch) a s láskou na ně stále vzpomínám, i když radost dělají už někde jinde. Zejména antireflex byl naprosto perfektní, kolikrát jsem musel do sklíčka lehce ťuknout abych se přesvědčil, že tam vůbec je :)  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archimede pilot H vlastním a skoro vôbec nenosím, majú menšie púzdro ako Steinharty a veľmi dobre sedia na ruke. Korunka, aj keď je väčšia vôbec neprekáža. Ak máš záujem, chcem ich dať do predaja.

Přidej nějaké fotky - ať vím, jak vypadají reálně. Jinak je pravdou, že na ty hodinky až tak nespěchám. Dvakrát řež - jednou měř :o)  Vidím to v řádech týdnů (e)  :)

Upraveno uživatelem kandrdas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych se přimlouval za vlastní vlákno Archimede. Mám černé A Klassik Chrono a jsou to naprosto úžasné hodinky. Nemám absolutně nic, co bych jim vytknul. Jdou přesně (cca. 2-3s do plusu/den), jsou velmi solidně udělané, AR je na úrovni breitlingů, ručky a čísla jsou tak krásně leštěné, že dávají úžasné odlesky, ve spojení s tím AR vypadají občas skoro až dozlatova. Nosil jsem je na tahu, teď je mám asi měsíc na řerném riosu a nádherné. Mám je skoro rok a za mě jeden velký palec nahoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a já teď čučím na tyhle a rozhoduji se ze dvou variant. Chtěl bych je asi na kovovém tahu

 

http://www.chronoshop.cz/archimede-klassik-42/archimede-klassik-42-cerna-stribrna

 

nebo

 

http://www.chronoshop.cz/archimede-klassik-42-bicolor/archimede-klassik-42-bicolor-cerna

 

a teď babo raď!   :bangin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a já teď čučím na tyhle a rozhoduji se ze dvou variant. Chtěl bych je asi na kovovém tahu

 

http://www.chronoshop.cz/archimede-klassik-42/archimede-klassik-42-cerna-stribrna

 

nebo

 

http://www.chronoshop.cz/archimede-klassik-42-bicolor/archimede-klassik-42-bicolor-cerna

 

a teď babo raď!   :bangin:

Oboje jsou krásný. Ty černo-stříbrné budou univerzálnější a půjdou na tah. Bicolory mají zvláštní šmrnc, ale jsou to jen řemenovky. Jestli to mají být tvoje hlavní hodinky, tak za mě stříbrné.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oboje jsou krásný. Ty černo-stříbrné budou univerzálnější a půjdou na tah. Bicolory mají zvláštní šmrnc, ale jsou to jen řemenovky. Jestli to mají být tvoje hlavní hodinky, tak za mě stříbrné.

Proč jsou ty Bicolory jen řemenovky? Myslíš, že kovový tah by se k nim nehodil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajdi si je hlavne dat na ruku... za me Klassik 39, laska na prvni pohled. Jejich cifernik je naprosto uzasny, male a velke indexy v nerusivem spojeni. Pro spoustu lidi obycejne a nudne, pro me absolutne nadcasove. Me prvni opravdove hodinky.

post-37946-0-83383300-1427536840_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám vůbec představu, kolik je tu vlastně majitelů hodinek Archimede. 

Kdybych ve foto galerii založil vlákno pro tyto hodinky, přispíval by tam někdo? 

Bylo by to alespoň na jednom místě. 

Přispívat by samozřejmě mohli i bývalí majitelé ze svých archivů, protože například výše zmíněné Sporttauchery, by tam asi jinak vůbec nebyly. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám vůbec představu, kolik je tu vlastně majitelů hodinek Archimede. 

Kdybych ve foto galerii založil vlákno pro tyto hodinky, přispíval by tam někdo? 

Bylo by to alespoň na jednom místě. 

Přispívat by samozřejmě mohli i bývalí majitelé ze svých archivů, protože například výše zmíněné Sporttauchery, by tam asi jinak vůbec nebyly. 

Jako, já jsem jednoznačně pro. Ty hodinky jsou tady na fóru fakt hodně opomíjené. Mě jako začátečníkovi, by to fakt doopravdy hodně mohlo pomoct ( nejen mě), a to jak při výběru hodinek, tak pro potěchu oka :)  Vím, že naživo hodinky vypadají jinak, stejně tak jinak vypadají i na fotkách ( např. od Siwiho :o))))) , a zase jinak vypadají na fotkách od prodejce........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...