Přejít na obsah

Zkusenosti s dorucovanim Hermes


Kid_A

Doporučené příspěvky

Zdravim kolegove,

 

jen v rychlosti - na nemeckem ebay i chrono24 se rozmohl takovy nesvar -  dorucovani skrz prepravce Hermes (http://www.myhermes.de).

 

Bohuzel jsem si pred nakupem neudelal poradny research, ale uz ted muzu rict, ze neblahe zvesti o tomto dorucovani (nekdo Hermesu taky rika budget-DHL), kterych je plny net, rozhodne neklamaly.

 

Dorucovatel me nezastihl doma, ale misto klasicke dorucenky ve schrance jsem nasel jen zpravu na online trackingu Hermes, ze ma adresa nebyla nenalezena. Mam neblahe tuseni, ze zasilka jede zpet do DE.

 

Takze bacha na Hermes. A kdyz uz Hermes, tak rozhodne nechte prodavajiciho na balik napsat vas mobil.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 88
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Z Berlína mi vezli kukačky přes 3 týdny, po několika urgencích vypátráno, že je má intime, který je místo blbého lístku ve schránce nebo ověření telefonu u hermesu vozil 16 dnů na trase OVA - Bruntál (prostě kok.ti). Tracking celou tu dobu ukazoval Vídeň. V Reichu je to respektovaný kurýr, ale končí na hranicích.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi pred mesiacom a pol som nieco kupoval z Nemecka a tiez mi to posielal cez Hermes. Predavajuci nemal moje telefonne cislo, takze ked to prislo na Slovensko, nikto sa neunuval kontaktovat ani mna ani jeho. V trackingu tiez svietila neexistujuca adresa. Az na moje naliehanie asi po dvoch tyzdnoch to zacal riesit a oni ho odkazali na In-Time SK. Ked ma predajca o tom informoval, tak som tam ihned volal a dozvedel som sa, ze som to stihol na poslednu chvilu, lebo uz sa to chystali vratit do DE. Proste nekompetentna banda idiotov. Zavolaj tam co najskor.

Upraveno uživatelem tr0t3l
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsme na tom stejne asi.

On-line rozhovor:

Dobry den.

Prosím, vyčkejte, jeden z našich operátorů se Vám bude brzy věnovat.
Právě chatujete s Lucie Tvrzova - INTIME_CHAT
08:40: Lucie Tvrzova: Dobrý den
08:41: Uz jsem vam psal email, ale radsi pisi jeste takto.
08:41: Lucie Tvrzova: jak Vám mohu pomoci?
08:41: Chci se prosim zeptat na zasilku z Nemecke posty Hermes.
08:42: Dorucujete tyto zasilky? Presne cislo zasilky tedy ID.
08:52: Jste tu?
08:53: Mohu kdyztak poslat blizsi info co se tyce adresy.
08:54: Lucie Tvrzova: Bohužel u uvedené zásilky nemáme uvedený tel. číslo na Vás.
08:56: Lucie Tvrzova: Můžete mě prosím upřesnit adresu doručení a telefon na Vás .
08:57: Telefon je tez napsany na balicku na sledovacich starnkach Hermes je napsano, ze vase firma balicek prevzala a bude jej dorucovat. Vcera pry byl u mne doma dorucovatel, ale na zvonku nemam sve jmeno a ve schrance jsem nic nemel.
08:57: Pritom stacilo jen prozvonit a zavolal bych nazpet.
08:58: Lucie Tvrzova: Bohužel neměl na Vás tel. číslo a bohužel kurýr neprohledává každý balík zda tam není uvedeno tel. číslo
08:59: Lucie Tvrzova: Nyní tel číslo doplním a uvedu tam že na zvonku je jiné jméno
09:00: To je hrzona skoda, protoze jsem byl doma a cekal jsem. Na email: eurodis@intime.cz jsem vam odeslal detailni info o zasilce vcetne ofoceneho balicku i stranky Hermes.
09:01: Lucie Tvrzova: Uvedenou zásilku Vám budeme doručovat zítra.
09:01: Lucie Tvrzova: Vše jsem doplnila
09:02: Prosim nejlepsi by bylo zavolat nebo jen prozvonit, protoze nemohu byt cely den doma, ale pohybuji se okolo a mohu prijet kamkoliv kdyztak. Neni moznost nekam si prijet at nemusim cekat? Dekuju.
09:03: Lucie Tvrzova: Ráno obdržíte sms s časovým oknem doručení s tel. číslem na kurýra.
09:04: Perfektni. Mohu se 100% spolehnout na zitrejsi doruceni? Nerad bych, aby se zasilka vratila do Nemcka a ja utratil zbytecne 15EUR za dopravu.
09:06: Lucie Tvrzova: Zásilka se nebude vracet do německa. Doručování vaši zásilky bude zítra.
09:07: Dobre a dekuju.

In time cz uz ma zasilku v rukach,souhlasili s nahradnim dorucenim na alternativni adresu (kancl). Pry poslou sms. Tak uvidime,jak jim to pujde....

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Intime využívajú niektoré slovenské eshopy a nikdy som problém nemal, práve naopak, ten nastal až keď doručovali zásielku od Hermesu.

Momentálne sa mi táto situácia stala s DHL, kupoval som z eBayu, predajca nemal moje číslo a zásielka sa mu akurát včera vrátila hoci som mu po jeho urgencii telefón dodatočne dal. Dôvodom vrátenia bola vraj neexistujúca adresa...asi nikoho neprekvapí že v oboch prípadoch problém nastal až keď tovar prišiel na Slovensko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...