Přejít na obsah

Blbej nápad nebo ne?


Cukov

Doporučené příspěvky

Zdravím ve spolek.....nevim jestli je to blbej nápad, nebo ne.....a v dnešní době hardlexů a safírovejch sklíček je to asi pasé. Ale na nějaký NOS vintage kousky, který by chtěl člověk občas vyvenčit, by se to hodit mohlo.

 

Folie na dotykový telefony stojí u číňana pár kaček a lodí to připluje taky za hubičku....zkoušel už někdo z ní vyříznout průměr sklíčka a dal si tu práci a přesně to usadil na sklíčko......a pak se vesele nemusel bát žádných škrábanců??? Samozřejmě na vypouklý sklíčka to bude asi problém, ale na rovný by to asi šlo.....s obrovskou dávkou trpělivosti.

 

Tak co, objevil jsem Ameriku :eek: , přišel jsem s křížkem po funuse :rip:  a nebo je to jen volovina??? :goof:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč blbost?

Někde ( asi fakt dávno a nevím u koho) jsem viděl dálkové ovládání na televizi zatavené do igelitového sáčku.

Tož tak.  :clap:

Ještě všší level je, ty hodinky vůbec nenosit... :clap:  :clap:

 

Můj bejvalej tchán dal dálkáč do igeliťáku a pro zichr tam ještě nechal tu folii. Takže po roce už se to nedalo používat skoro vůbec. Ale asi když vyhazoval později telku do kontyšu, tak měla úplně netknutý dálkový. :)

Byl to pomocník pomocné stráže, agent stb a despota, takže rodina chodila raděij televizi přepínat ručně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, ale to balení DO do igeliťáku se asi dědí po generacích.....

Mám dlouholetého kamaráda, a když jsem za ním chodil na návštěvu, když bydlel u rodičů, tak jsem tam vídal složený ubrus přes TV, aby se na ní neprášilo, a dálkáč v igeliťáku....no, a teď už kamarád konečně bydlí sám....a šup.....to samé......hadr přes telku, a dálkáč v igelitu... :lol2:  :lol2:  :lol2:

 

 

PS.: je mu 36 !!! :lol2:

Upraveno uživatelem Tondaa73
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, ale to balení DO do igeliťáku se asi dědí po generacích.....

Mám dlouholetého kamaráda, a když jsem za ním chodil na návštěvu, když bydlel u rodičů, tak jsem tam vídal složený ubrus přes TV, aby se na ní neprášilo, a dálkáč v igeliťáku....no, a teď už kamarád konečně bydlí sám....a šup.....to samé......hadr přes telku, a dálkáč v igelitu... :lol2: :lol2: :lol2:

 

 

PS.: je mu 36 !!! :lol2:

Ty vle,to si tam zensky asi moc nevodi,co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...