Přejít na obsah

Vit

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 93
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Pěkné fotky. 

Je super, že je možné si to tady prohlídnout tak pěkně pohromadě. 

 

Díky Marku.

Po tom, co jsem dříve dával několik let fotky jen do vlákna Co máte na ruce, a potom jsem zjistil, že je nemůžu jednoduše najít, založil jsem fotogalerii každým svým hodinkám.

post-1538-0-64957700-1427635067_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Vit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moc pekny Vite. to je 39mm?

 

Ano. Když jsem je vzal poprvé do ruky, byl to skoro šok, jak jsou malé.

Potom jsem je ale začal mít rád a líbí se mi čím dál tím víc.

 

Víte, jeste jednou gratuluju. Povedené pilotky se sympaticky čistým dyzajnem. Líbí se mi čistý cifr bez zbytečností, i řešení korunky i vrtané nožky.

Těším se na další fotky :)

 

Děkuju, navíc faradayova klec a tvrdé pouzdro (For around 20 days, the steel will undergo high tech heating procedures that will amplify the hardness of the watchcase to 1300Hv, approximately 6 times the hardness of stainless steel. This greatly improves scratch and abrasion resistance. This process is executed to every part including the crown and caseback)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vite, 39mm je pro pilotky naprosto idealni velikost:))

Ano. Když jsem je vzal poprvé do ruky, byl to skoro šok, jak jsou malé.

Potom jsem je ale začal mít rád a líbí se mi čím dál tím víc.

 

 

Děkuju, navíc faradayova klec a tvrdé pouzdro (For around 20 days, the steel will undergo high tech heating procedures that will amplify the hardness of the watchcase to 1300Hv, approximately 6 times the hardness of stainless steel. This greatly improves scratch and abrasion resistance. This process is executed to every part including the crown and caseback)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neumim se rozhodnout, zdali mi ty barvy jdou k sobe.. Rucky a cisla... Trochu mi prijde, jako by si rucky i ten cifernik zily svym zivotem bez ohledu jeden na druheho...

 

Ano ale je to zase přehledné. Nejde o špatné sladění totožného odstínu, ty barvy "přiznávají", že jsou jiné.

Také mi to ze začátku připadalo divné, ale z ruček jde pořádně vidět jen ta luminiscence, a kdyby ještě splívala s popisy číselníku tak by čitelnost nebyla ideální.

Nevím čím to je, ale já těmto hodinkám odpustím všechno a ještě si poto najdu logické odůvodnění.

:wub:

 

 

post-1538-0-74948800-1427701879_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Vit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stale to nie je ono. Myslim, ze sa u teba dlho neohreju. Su uplne obycajne, nevyrazne,  dokonca ani modrene rucicky ich vobec neozivuju. Mrtve hodinky bez znacky. Na vsetkych fotkach posobia depresivne. 

To uz aj tie rolexky su lepsie ako dievas.  :cheers:

 

Vidíš a zrovna tohle se mi na nich strašně líbí. Jsou malé, nenápadné a povrchní pozorovatel je velmi snadno zatratí.

Já v nich ale cítím velmi pečlivé zpracování a spoustu technických vychytávek.

Většinou už při koupi vím, jestli hodinky zůstanou natrvalo nebo ne.

U těchto cítím, že pokud nejsou natrvalo, tak se zdrží dlouho.

 

EDIT: moje ostatní hodinky jsou výrazné tvarem, velikostí, materiálem, značkou, komplikací, ...

          Toto jsou moje první (na první pohled) nevýrazné hodinky.

Upraveno uživatelem Vit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...