Přejít na obsah

BALL Watch Engineer Hydrocarbon Aero GMT


Návštěvník Snow

Doporučené příspěvky

Návštěvník Snow

BALL Watch Engineer Hydrocarbon Aero GMT

 

Technical details
Model: Engineer Hydrocarbon Aero GMT Automatic Series
Model Number: DG2016A-SCJ-BK | DG2016A-PCJ-BK

Movement
Automatic caliber BALL RR1201-C
Chronometer certified COSC

Functions
Luminous second time zone indication
Hours, minutes, sweep seconds and date

Case
Stainless steel
? 42mm, height 13.85mm
Top sapphire bidirectional rotating bezel with micro gas tubes for night reading capability
Anti-reflective sapphire crystal
Patented crown protection system
Shock resistant to 7,500Gs
Anti-magnetic to 4,800A/m
Water resistant to 300m/1,000ft

Dial
Black
43 micro gas tubes on hour, minute, second time zone hands, dial and bezel for night reading capability

Band
Tapered stainless steel bracelet with patented folding buckle & extension system or rubber strap with standard buckle

 

 

 

 

 

 

 

 

 

zdroj - http://www.masterhorologer.com/2015/03/ball-watch-engineer-hydrocarbon-aero-gmt.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby mely potapecskou lunetu, tak by nemely chybu. Takhle naopak musim rict, ze za mne jsou to hodinky o nicem. Myslim ze tohle nejsou pilotky, 3 casove pasma podle me nejsou nutne. Posledni dobou se tohle zacina objevovat na vylozene potapecskych hodinkach vic a vic (napr. Omega Planet Ocean GMT) a uplne to ty hodinky v mych ocich zabiji. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak za mne je tam spatne ta ochrana korunky, tlaci me to do ruky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Projel jsem si ted Ball web a vcetne tohoto modelu je v rade Hydrocarbon celkem 5 GMT modelu a ani jeden nema 0-60 lunetu. Ball sice nazyva tuhle radu Ultimate Explorer?s Watch a nemluvi vylozene o potapecskych hodinkach, ale ze ani jeden z 5 GMT modelu nema potapecskou lunetu je dost velka skoda. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Kloubik: Proč by měly GMT hodinky mít potapěčskou lunetu? Mně tam ta GMT luneta sedne jak prdýlka na hrnec!

 

Jasne, je to subjektivni, ale podle me jsou tohle jasny divery: WR 300m, system ochrany korunky, atd. Navic uz je prece jedna GMT stupnice na ciferniku, takze dat minutovou na lunetu se uplne nabizi. Samozrejme nejidealnejsi by bylo, kdyby byla moznost volby lunety, pak by to nemelo chybu a s naprosto minimalnimi naklady by mel Ball hodinky pro oba tabory :)

Upraveno uživatelem kloubik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...