Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

zvazoval som kupi hodiniek na volnocasove aktivity, ale daco ine, ako som mal doteraz.

Pozadoval som daku pridanu hodnotu a odolnost.

Zvazoval som Gshocky, ale bohuzial sa mi fakt nepacia..tak som sa obzeral na Suunto a Garmin.

Kedze moje oblubene Forerunner 305 su na predaj a skusenosti boli len tie najlepsie..volba padla na novinku od Garmina.

 

Konece sportove hodinky ktore maju VSETKO, co si dokazem predstavit a este viac. A najma v nich nevyzeram ako Kozmonaut.

je tam toho naozaj vela. cez pokrytie vsemoznych sportovych aktivit..

Oceľová EXO anténa na príjem GPS/GLONASS

moznost menit "face"

instalovat widgety..

smart funkcie

WiFi konektivita

100m WR

viac tu:

http://sport.garmin.sk/c-17/pozdvihnite-sa-nad-svoje-limity-fenix-3/

 

 

 

 

post-4349-0-83145800-1427970704_thumb.jpg

post-4349-0-22828000-1427970705_thumb.jpg

post-4349-0-79974300-1427970705_thumb.jpg

post-4349-0-24337400-1427970706_thumb.jpg

post-4349-0-69977100-1427970706_thumb.jpg

post-4349-0-24569500-1427970707_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pisu, ze: Chroma display with LED backlight lets you access your data in any light. f?nix 3 is water rated 100 meters and has a battery life of up to 50 hours in UltraTrac mode, 16 hours in GPS mode and up to 3 months in watch mode (all depending on settings).

 

dnes dosli, takze ziadne realne data este nemam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyzerajú v pohode, ak to porovnám s Forerunner 305, či mojím Forerunner 310, tak tieto už sú hodinky :). V odkaze som sa nedočítal, ale verím, že nejde o kombináciu dotykového displeja. Úplne mi stačí klasika = tlačidlá. Takisto som si všimol, že kontakty na dýnku sú hlbšie zapustené. S výdržou nabitia pri GPS by som to Garminu aj veril, u mňa to bolo necelé 2h menej ako udávaná hodnota na papieri (hory, jasné počasie, model 310XT). S funkciou dĺžky doby dotyku nohy na zemi som sa teda ešte nestretol...čo sa nevymyslí... :)

 

Edit: prosím ešte:

 

1. Guma je vcelku kvalitná, niečo ako na Forerunner 305 (resp. 310)? Spona má dvojjazýček?

2. Čitateľnosť inverzného displeja - vieme o problémoch pri odčítavaní z boku, alebo na slnku. U Garminu je to v pohode?

Upraveno uživatelem StanoBare
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guma je vcelku kvalitná, niečo ako na Forerunner 305 (resp. 310)? Spona má dvojjazýček? Nie len jeden. Ale guma je slusna. tensia a maksia ako na 305. jazycek plochy a siroky.
2. Čitateľnosť inverzného displeja - vieme o problémoch pri odčítavaní z boku, alebo na slnku. U Garminu je to v pohode? NO, tento je plnofarebny . Nie je dotykovy a mam pocit, ze stary mono na 305ke je citatelnejsi.

 

kontakty na dockovanie na zadnej strane vyriesili celkom elegantne. Je to takto vymyslene asi aj koli vyssiej WR100m. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vďaka za odpovede. Ja mám ešte WR 50M, tvoj model je už slušný progres. Podľa záberu z boku, vidno, že sa pohrali aj s puzdrom. Trochu ma zarazilo, že spomínaš dokovací systém. Ja som po 305 a 310tke už vývoj nesledoval, našiel som si to a zisťujem: dovidenia klasickému garminovskému "štipcu" :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no..maly update..

zatial asi dva krat beh..ca hodinovy a vcera rano bike.

Maximalna spokojnost...bral som so sebou aj ajfon s Runkeeperom (co je pre mna zatial etalon presnosti) a super.

vdaka kombinacii GPS/Glonass a novej antene..aj v lese stale super signal.

Prepracovane notifikacie pri behu napr sumar info po kazdom kilometri (nastavitelne)

 

Runkeeper som vcera na vecerny kratky beh uz odlozil.

 

mozno dakomu pomoze info, ze som hladal moznost, ako udrziavat aktivity aj na Runkeeper (mam tam par priatelov a je to super motivacia pre mna)

Ale telefon uz bravat nechcem. 

nasiel som malu applikaciu: Tapiriik

https://tapiriik.com

 

umoznuje synchronizovat udaje medzi "asi" najrozsirenejsimi trakcermi..Endomondo, Garmin, Strava, Runkeeper..atd.

 

Funguje to:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak velkou máš ruku? Červík ve mě začíná hlodat, ale nevím jestli těch 50mm nebude moc.

I když teď jsem změřil moje 310XT a to má snad nějakých 50x60mm. :)

mam tak 19,5 cm a su fakt uplne v pohode. Pred troma dnami som posledne nabijal. Mam aktivovane notifikacie z telefonu teda BT je stale aktivny.

GPS pri beh/bike pouzite 3 krat (gyro ide asi stale, lebo furt bezi krokomer) a bateria je na 73%...moc fajn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam tak 19,5 cm a su fakt uplne v pohode. Pred troma dnami som posledne nabijal. Mam aktivovane notifikacie z telefonu teda BT je stale aktivny.

GPS pri beh/bike pouzite 3 krat (gyro ide asi stale, lebo furt bezi krokomer) a bateria je na 73%...moc fajn.

Hmm. Ja mam 17,5 cm :-( Ta vydrz je super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

wrist (which is 17cm, or about 6.5 inches):

 

Fenix3-Sizes-Wrist-Grey-Side-200x132.jpgFenix3-Sizes-Wrist-Sapphire-Front-200x13

 

And for The Girl?s wrist, I figured I?d include that here.  At 5?2? tall, she?s fairly petite.  Her wrist measures 14cm (or 5.5 inches).  Here?s a few shots on her wrist:

 

Fenix3-Size-SmallWristFront-200x132.jpg

 

zdroj: 

http://www.dcrainmaker.com/2015/03/garmin-fenix3-detailed-review.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám je necelý týden takže to není na žádné velké hodnocení, ale zatím pokaždé do pár sekund. Pokud hodinky synchronizujes s PC nebo mobilem, tak si aktualizují polohu satelitu přes internet a lock by měl být ve vteřinách. Dokáže si to myslím nahrát polohy vždy na 3 dni dopředu. Ale Fénix2 to taky uměl a po pár měsících začal i tak zlobit- někdy až 15 minut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám je necelý týden takže to není na žádné velké hodnocení, ale zatím pokaždé do pár sekund. Pokud hodinky synchronizujes s PC nebo mobilem, tak si aktualizují polohu satelitu přes internet a lock by měl být ve vteřinách. Dokáže si to myslím nahrát polohy vždy na 3 dni dopředu. Ale Fénix2 to taky uměl a po pár měsících začal i tak zlobit- někdy až 15 minut.

Potvrdzujem...vzdy par sekund. Naozaj, radovo do 5 sekund pipne, ze ma polohu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...