Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Moje geneze sportesterů s GPS byla:

310XT - naprostá spokojenost, akorát to vyhledávání stelitů už bylo někdy na kafe, takže upgrade (měl jsem je cca 2-3 roky)

Suunto Ambit 3 Run - krok špatným směrem, ve srovnání s 310kama, skoro všechno špatně, takže návrat ke Garminu

920XT - opět naprostá spokojenost, ale chyběla mi možnot navigovat na kešky a chtěl jsem trochu civilnější vzhled

Fenix 3 - opět naprostá spokojenost. Umí všechno co potřebuju a IMHO to umí dobře. Jasně na mapce záznam trasy není tak pěkný jako z 310XT, ale na sumář aktivity to nemá vliv.

 

Garmin Connect - zase spokojenost. Když to srovnám s Suunto když jsem měl ty Ambity 3, tak to se hodinky s telefonem ani nespojily. Jak je to dnes nevím nemám důvod měnit.

 

Shodou okolností jsem nedávno taky kupoval Oregon 600. Přecházel jsem na něho z eTrex Legend, takže kvalitativní skok byl evidentní. Do přírody ho beru jako primární navigaci, protože telefon mi takovou přesnost nedá.

 

Jak je vidět jsem s Garminem nadmíru spokojen. Mám přímou konfrontaci pouze s těma Suuntama a v té době 2-3 roky zpět, byl Garmin o třídu výše. Jak je to dnes nevím, nemám důvod měnit.

 

Pravda je, že narozdíl od tebe nemám s čím osobně srovnávat, tudíž mé rozčarování může být neoprávněné. Samozřejmě že se hodinek nějakou dobu zbavovat nebudu a až k tomu jednou dojde, opět si dám záležet na výběru. Nerad bych, aby to vyznělo tak, že této koupě lituji. To v žádném případě nelituji, ale .........to už jsem řekl :D

 

Ty pomalou reakci v některých krokách nepozoruješ?

 

P.S. Locus tedy raději ani nezkoušej, abys nezjistil jako já, že se bez něj v geocachingu nedá žít a 600 ti tak také neležela ladem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K te rychlosti přepnutí obrazovky, hodně záleží na konkrétním ciferníku. Pokud to je original analog ci digital, je to rychle, ale pokud dam nekoho jineho, tak to je zmacknout, cekat a doufat. Taky me stve, ze kdyz jsem F3 HR kupoval jako novinku, tak za mesic se na foru dozvim, ze ma mensi pamet nez jine a ze nebude podporovat nové IQ. A když k tomu vezmu, ze po vydani F5 defakto prestali delat aktualizace, tak mi to k vlajkove lodi za 16tis fakt nesedi. A ano, gps maji treba stare tomtom runner lepsi presnost.

Takze ja jsem s F3HR relativne spokojen, ale pred dalsim upgradem se budu hooodne rozmyslet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně jak píše Kulin. Když mám doinstalovaný WatchFace, tak je reakce pomalá. Jinak se mi to zdá v pohodě.

 

Bavil jsem se s majitelem F5, který  přešel z F3, takže měl přímé srovnání. Výsledek: F5 jsou rychlejší, GPS přesnější, baterka vydrží déle.

Já používám F3 pouze na sport (jinak nosím mechaniky), a vyhovují mi, takže upgrade neplánuju. A co bych dělal s těmi deseti strapy co k F3 mám. :D

 

V mobilu používám c:geo. Nic jiného mi nesedlo. Nadruhou stranu, jsem už dlouho nic nezkoušel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes po tréninku se mi stala taková zajímavá věc. Hodinky hlásily, že stáhly aktualizaci FW. Po instalaci a kontrole verze, mi to ale píše stále 8.3. Tady http://www8.garmin.com/support/download_details.jsp?id=7623 o nové verzi taky nepíšou. Dějí se to ale věci. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak odpověď na sebe nedala dlouho čekat a je potěšující:

 

Podobnou chybu již vývojáři mají hlášenou a v dohledné době se chystá vydání aktualizace. Očekává se, že bude vydána řádově do týdne. [/size]

Tak jsem updatoval na verzi 8.5 http://www8.garmin.com/support/download_details.jsp?id=7623

Bohužel automatická kalibrace výšky v seznamu fixů není. Teď jsem to zkoušel v reálu a nic se nezměnilo. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také mi stále automatická kalibrace nefunguje....

 

Ale PROSÍM o jinou pomoc. Posledních pár dní mě trápí jiná věc(ale nevím, jestli to má sluvislost s aktualizací). Při každém spojení hodinek s telefonem, což je mnohokrát denně, protože se od telefonu neustále vzdaluju, mi na telefonu vyskočí hláška (notifikace a dlouhá vybrace), ať si vyberu, .... Píše to tyto dvě hlášky.

 

You have connected a device that is requesting notification. Tap settings to enable notification to be sent to this device.

 

You have connected a device that supports advanced music controls such as title and artist. Tap to enable advanced music services for this device.

 

Po rozkliknutí mi vyskočí seznam tří aplikací, které můžu zaškrtnout.

Nevím, kde mám zrušit vyvolávání této akce, nevíte jak pomoci?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem updatoval na verzi 8.5 http://www8.garmin.com/support/download_details.jsp?id=7623

Bohužel automatická kalibrace výšky v seznamu fixů není. Teď jsem to zkoušel v reálu a nic se nezměnilo. :(

Tak česká podpora Garminu tvrdí, že jim to ve verzi 8.50 funguje.

 

Já jsem to vyřešil downgradem na verzi 8.20 a okamžitě mi to začalo fungovat bez problémů. Jen nevím jestli pomohla verze 8.20, nebo ten reset do továrního nastavení, který je s tím spojený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Jdou vám nahrávat vzhledy hodinek a aplikace? Nebo je problém jen u mě? Při pokusu o nahrání aplikace z obchodu Garmin vyskočí hláška:

 

Sorry, the app wasn?t sent to your device because we?re having trouble communicating with our servers. Please try again later.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak česká podpora Garminu tvrdí, že jim to ve verzi 8.50 funguje.

 

Já jsem to vyřešil downgradem na verzi 8.20 a okamžitě mi to začalo fungovat bez problémů. Jen nevím jestli pomohla verze 8.20, nebo ten reset do továrního nastavení, který je s tím spojený.

Tak, že by přece jen oprava bugu. http://www8.garmin.com/support/download_details.jsp?id=7623

 

Zkoušel už někdo a může potvrdit, že automatická kalibrace výšky funguje?

Upraveno uživatelem Beet
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snažím se, co to jde, ale automatická kalibrace mi prostě nefunguje :(

Tak už jsem se radoval, že to vyřešili, ale opět jsem trochu zchladl.

Po updatu na verzi 8.70, dvakrát kalibrace v pořádku a dvakrát se neprovedla. Tak nevim co jsi mám o tom myslet.

Zkusím ještě factory reset a budu to sledovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak už jsem se radoval, že to vyřešili, ale opět jsem trochu zchladl.

Po updatu na verzi 8.70, dvakrát kalibrace v pořádku a dvakrát se neprovedla. Tak nevim co jsi mám o tom myslet.

Zkusím ještě factory reset a budu to sledovat.

Tak k Novému roku jsem provedl factory reset a od té doby pět aktivit, při všech výška v pořádku automaticky zkalibrována. Takže za mě zatím OK.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...