Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Ja mam zapesti 16.5-17 cm a jsou v pohode. Rekl bych, ze na ruce jsou pohodlenejsi nez Fenix2. Jsou velky, ale ja je nosim jen na sport, takze mi velikost nijak nevadi. 

 

2015-04-03.jpg

 

Můžeš please udělat wristshot shora? Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžeš please udělat wristshot shora? Děkuji

 

Jsou velky, ale wrist shoty dost casto zkresluji. Zkusil jsem udelat i celkovou fotku, mozna to da lepsi predstavu, merim cca 186 a jsem hubenej. Snad nevadi, ze tady plevelime chlubici vlakno (kdyztak to nechte klidne nekam presunout).

 

2015_0408_08305100_1.jpg

 

2015_0408_08310800_1.jpg

 

2015_0408_08331700_1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

su super...Runkeeper aj s ajfonom uz ostava doma..

pretoze som truba, tak az dnes so prisiel nato, ze viem display rozdelit az na 5 zon..co v pripade bike aspon mne dava zmysel.

Na beh idealne tri. vzdialenost, cas, tempo.

 

cas aktivity, prejdena vzdialenost, rychlost, nadmorska vyska..a bud aktualny cas, alebo HR, alebo tempo, ci teplota..podla chuti kazdeho sudruha.

dnes lahkych 32 km...s pecenym heikom a capovane Svijany.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má aj Fénix 3:

 

1. Virtuálneho sparingpartnera? Nastavíš tempo (min/km) toho virtuálneho bežca a sleduješ, či ho svojím tempom predbehneš, alebo koľko strácaš.

 

2. Súperenie sám zo sebou? Uložíš si trať, potom bežíš tú istú znovu, sleduješ ako si na tom v aktuálnom behu. Môžeš si nastaviť aj graf profilu trate, kde sa ti ukazuje kde si bol v minulom behu vs. aktuálnom.

Upraveno uživatelem StanoBare
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má aj Fénix 3:

 

1. Virtuálneho sparingpartnera? Nastavíš tempo (min/km) toho virtuálneho bežca a sleduješ, či ho svojím tempom predbehneš, alebo koľko strácaš.

 

2. Súperenie sám zo sebou? Uložíš si trať, potom bežíš tú istú znovu, sleduješ ako si na tom v aktuálnom behu. Môžeš si nastaviť aj graf profilu trate, kde sa ti ukazuje kde si bol v minulom behu vs. aktuálnom.

ANO

NEVIEM..MUSIM SA POZRIET

 

+ navi s funkciou TrackBack

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano, kamarati sa..a moc...

Co je super..ze sa synchronizuje aj ked ho nemas v tej nabijacej stanici, ci ako to nazvat..cez dostupnu WiFi, alebo ked mam v telefone Garmin app..tak sa synchronizuje aj prostrednictvom telefonu..cez BT...

je tam moc moznosti.

 

a uz som prisiel na chut aj tym "smart" veciam..ked si na treku a mas mobil napr. v batohu...telefon ti ukaze prichadzajuci hovor ci spravu ci email....a mozes si ju cez hodky aj precitat....resp sa rozhodnut ci budes reagovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Jak je to s rychlostí hledání satelitů? U 310XT to bylo vždy na kafe. To moje aktuální Suunto Ambit 3R mají satelity hned.

 

Proti Forerunner 305, kterej sem pokládal na zeď a dal si stretching než naběhl, je F3 mnohem rychlejší. Naběhne skoro hned, jak vyjdu z baráku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...