Přejít na obsah

Fotka
* * * - - 11 Hlasů

RED WING boty - výběr

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2389 odpovědí na toto téma

#2381 stepecken

stepecken

Megazávislák

• Member_50
  • 1 067 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Bratislava
  • Fanoušek značky:Omega,Sinn,IWC,AP,JLC

Publikováno 15.listopad.2019 - 07:21

Ešte má napadlo , kľudne to môže byt tím , že ich niekto doma skúšal napr poškriabal atd a potom vrátil čo kľudne ide jedine je nenosené v exteriéri a take ti prišli :)

Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

Nieco o priebehu mojho chronobundusu http://forum.chronom...ť/#entry1336892Ω Planet Ocean 600m Cal 2500, , PloProf 1200m black,PO Chrono 9300

#2382 azeppelin

azeppelin

SOMNAMBUL

• Member_50
  • 2 912 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Žena
  • Bydlí:*pseudologia phantastica
  • Fanoušek značky:IMMORTALITY

Publikováno 15.listopad.2019 - 15:50

Připouštím, že jsem mohl mít při jejich objemu objednávek jen smůlu. Ale... třeba anabáze s Clarks Desert Boots... Jedny jsem měl doma ve verzi desert trek černý semiš. Další semiš jsem objednal z ověřených Freshlabels. Že Spartoo mi šly v černé hladké kůži. Jedná bota byla o fous užší. Měla šlompácky tvarovanou podrážku, takový jakoby špatný neplynulý zabroušení, druhá bota měla u vnitřních stehů vryp do kůže z výroby, jakoby ujetí stroje při stehování. Na jedné botě byl potom takový "šrám" od špatné manipulace při balení etc. Z bočního pohledu byl patrný jiný úhel spodního prohnutí podrážky, tudíž špička ležela naplacato, zatímco ostatní boty ji měly cca 6mm nad podkladem. Na to jsem si objednal z Londýna přímo od Clarks totožné boty, abych se utvrdil že nemám vidiny. Ve finále jsem měl na stole čtvery stejné boty, potvrdil si že ze Spartoo dorazila druhá jakost, předplatil jsem boty asi o dva litry na poštovném a neakceptování slev, konečně sehnal boty a pohádky byl konec. Co bych pro tu srandu neudělal. Toť moje zkušenost, která může být jednou velkou náhodou.
By te roztrhl, jak kure z Tesca.

#2383 moco

moco

v pohodě

• Member_50
  • 3 148 příspěvků(y)
  • Bydlí:Olomouc
  • Fanoušek značky:Rolex, IWC, Omega, Breitling

Publikováno 15.listopad.2019 - 16:02

Připouštím, že jsem mohl mít při jejich objemu objednávek jen smůlu. Ale... třeba anabáze s Clarks Desert Boots... Jedny jsem měl doma ve verzi desert trek černý semiš. Další semiš jsem objednal z ověřených Freshlabels. Že Spartoo mi šly v černé hladké kůži. Jedná bota byla o fous užší. Měla šlompácky tvarovanou podrážku, takový jakoby špatný neplynulý zabroušení, druhá bota měla u vnitřních stehů vryp do kůže z výroby, jakoby ujetí stroje při stehování. Na jedné botě byl potom takový "šrám" od špatné manipulace při balení etc. Z bočního pohledu byl patrný jiný úhel spodního prohnutí podrážky, tudíž špička ležela naplacato, zatímco ostatní boty ji měly cca 6mm nad podkladem. Na to jsem si objednal z Londýna přímo od Clarks totožné boty, abych se utvrdil že nemám vidiny. Ve finále jsem měl na stole čtvery stejné boty, potvrdil si že ze Spartoo dorazila druhá jakost, předplatil jsem boty asi o dva litry na poštovném a neakceptování slev, konečně sehnal boty a pohádky byl konec. Co bych pro tu srandu neudělal. Toť moje zkušenost, která může být jednou velkou náhodou.

Alespoň jsi si vybral z osmi bot ty dvě nejlepší :)

Možná to tak dělá více lidí a pak k nám chodí každá bota jiná :) :)

ot: já si minulý rok objednával z Le Premier botky Loake a borci se trefili jen v barvě, každá bota byla jiný model, navíc jedna z Indie a druhá z Anglie :)

Tento příspěvek byl upraven od moco: 15.listopad.2019 - 16:07

#2384 Vajt

Vajt

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 273 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha

Publikováno 15.listopad.2019 - 16:45

Spartoo taky uplne precteny nemam, evidentne jim pise recenze nekdo v google translatoru a duveru ve me moc nebudi, ale na druhou stranu minimalne 7 paru od ruznych znacek od nich mam, vcetne dvou paru desertu, a nic takoveho se mi nestalo...

Sent from my iPhone using Tapatalk

#2385 Strocek

Strocek

Megazávislák

• Member_50
  • 2 125 příspěvků(y)
  • Bydlí:Beroun

Publikováno 15.listopad.2019 - 16:47

Když už objednávám (asi dvakrát) tak jenom přes ebay a to ještě musí bejt jó sleva a prověřenej prodejce. Jinak prostě kamenice DenimHeads i ten litr dám navíc abych mi přišlo to co má a abych si to překontroloval a vyzkoušel. Protože to sraní s tim když chceš něco poslat zpátky, balení na počtu a to tě s tím můžou poslat doprde.. a pak ještě doví co pošlou dalšího... To si myslim, že DH se snaží, jednou sem reklamoval a v pohodě.  

aktuálně: Seiko SRP777, Casio G-Shock GW 9400-1 Rangeman, Casio G-Shock GW M5610-1, Prim Sport II Humberto
minulost: Fortis B-42 Marinemaster, Prim Sport Igen, Seiko Monster Dracula SRP313K, Casio Pro Trek PRW-1300 AR-2, Casio G-Shock GA-100CF-8A, Casio G-Shock GA-100-1A1, Seiko Monster Orange SRP309J1, Poljot Aviator Chronograph LE, Casio G-Shock GW 810H-2, Vostok Antimagnetic

#2386 Americkej

Americkej

Jak kdy

• Member_50
  • 2 084 příspěvků(y)
  • Bydlí:u Písku

Publikováno 15.listopad.2019 - 16:53

Se spartoo jsem OK, dvoje RW od nich mám a rozhodně mi nepřijdou jako druhá jakost. Ten litr navíc v DH bych neřešil, ale tohle bylo nejpohodlnější.

#2387 steel

steel

Megazávislák

• Member_50
  • 1 776 příspěvků(y)

Publikováno Včera, 15:07

RW z DH, ale treba Blundstone jsem bral na Spartoo protoze v kamenym krame se tady koupit nedaj a pro dceru Dr. Martens protoze ta cena byla proste dobra, vzdy bez problemu a rychly ...

Tento příspěvek byl upraven od steel: Včera, 15:08

#2388 Diamondking

Diamondking

Megazávislák

• Member_50
  • 1 997 příspěvků(y)
  • Bydlí:Karviná

Publikováno Včera, 16:19

Já se chystám někdy v prosinci na RW do Vídně. Jednak to mám blíže než do Prahy, cenově je to tak nastejno, ale výběr tam mají větší. Uvažuji mezi IR 8111 nebo 8083. Oboje se mi sakra líbí. Jenom mám obavu, že se nedomluvím....z cizích řečí ovládám tak max polštinu  :lol2:

Kdyby se někdo chtěl kouknout: https://www.redwingvienna.com

#2389 moco

moco

v pohodě

• Member_50
  • 3 148 příspěvků(y)
  • Bydlí:Olomouc
  • Fanoušek značky:Rolex, IWC, Omega, Breitling

Publikováno Včera, 16:44

Já se chystám někdy v prosinci na RW do Vídně. Jednak to mám blíže než do Prahy, cenově je to tak nastejno, ale výběr tam mají větší. Uvažuji mezi IR 8111 nebo 8083. Oboje se mi sakra líbí. Jenom mám obavu, že se nedomluvím....z cizích řečí ovládám tak max polštinu  :lol2:

Potřebuješ jen ukázat na model, a ukázat, že je to malé nebo velké. No stress :)

#2390 fil69

fil69

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 54 příspěvků(y)
  • Bydlí:MS Kraj
  • Fanoušek značky:SEIKO

Publikováno Včera, 20:18

Majitel je ČECH! Vlastní ještě obchod s raw denimem a sortimentem trochu podobným s DH (Arnolds - stejně jako jeho příjmení). Pisni jim mail, kdy bude na prodejně a klidně pokecáte s kávičkou - příjemný člověk.