Přejít na obsah

RED WING boty - výběr


Doporučené příspěvky

@lamizol Jestli se dobre pamatuju, ty iron rangery mely rok a pul, jestli tomu chces rikat eufemisticky "zanovni" tak prosim, racis-li do takovych bot po nekom vklouznout, posluz si. Dle vkusu kazdeho. Ze jsou to láptě za devítku nehraje roli, nemas bejt jelito a koupit si spravnou velikost, pripadne - na to snad nepotrebujes rok a pul abys zjistil ze te strevice tlacej.

A ze je tu moco nabizel mi vubec nevadi..komu jeste modi nesmazli inzerát, jako by na chronomagu ani nebyl :)

Tak je vidět, že si nic nepochopil nejenom, že to smázli a rozdali bany.. Dosud nechápu proč. Jinak si šikula, že trefíš při nákupu po netu všechno na první dobrou, tleskám ti. A jak bylo psáno, že máš něco rok ve skříni neznamená, že to musí bejt nošený... Možná ty asi ne, ale já mám bot několik párů na některý se krom vyzkoušení ani nedostalo, ty taháš asi jenom jedny no... 

Upraveno uživatelem lamizol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

no .... já ty botky neviděl, ale troufnu si říct, že to klidně zánovní bejt mohlo ..... já ty boty měl dva roky ve skříni ...... vyšel jsem si s nima přesně dvakrát jářku tak dva kilometry vcelku ..... tak co k tomu chceš psát ?

Nic co by nešlo rozleštit.. :) ja tu fotku videl na mobilu, ale prislo me ze uz byly celkem zajety...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je vidět, že si nic nepochopil nejenom, že to smázli a rozdali bany..

Aha, no vidíš, tak já to nepochopil, hm hm

 

Dosud nechápu proč.

Nedivím se..

 

Jinak si šikula, že trefíš při nákupu po netu všechno na první dobrou, tleskám ti.

Díky, díky. A k věci: Kdybys četl tohle vlákno, víš, že spousta lidí tu nakupuje RW v kamenném obchodě. Avizované IR byly rok a půl staré.

 

A jak bylo psáno, že máš něco rok ve skříni neznamená, že to musí bejt nošený...

Viděls vůbec tu fotku?

 

Možná ty asi ne, ale já mám bot několik párů na některý se krom vyzkoušení ani nedostalo, ty taháš asi jenom jedny no...

No vidíš, kdybych koupil ty nabízený, měl bych dvoje.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jó co bych za to někdy dal, aby mi někdo nějaký křusky rozšlápl :D proč někdy nedelegovat strhaný puchejře na někoho jinýho, to jsou praktiky na kterejch funguje každej úspešnej podnik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Inzerent to zamerne nedal do vlakna ostatni prodej, ale sem, protoze vedel, ze tam by to zmizelo, anzto byly krusky jety. To je vedome obchazeni pravidel. Smazal sem to ja, bany sem rozdal taky ja. Howgh.

Tak si bany rozdal nesmyslně. Tve je to s podivem co, když to dá někdo do vlákna kde se 100 stránek řeší ty boty... No nic. Jaký obcházení, tak buď tu sou nějaký pravidla a nebo nejsou anebo to můžeš dělat ve smyslu nikde to psaný neni, ale já si myslim, že by se to mohlo napasovat na tohle, takže máš ban.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

- ne nepochopil 

- dosud mi to nikdo nevysvětlil, mód se o to pokusil, ale moc to neobstálo a bylo to v duchu protože jsem chtěl...

- já ho čtu neboj, spousta jo, ale spousta ne a nakupujou na netu a občas se člověk netrefí teda sry kromě tebe (seš dobrej)  :) , takže to dovedu pochopit když se někdo netrefí a hodí je do placu, krom toho každej druh boty RW má jinou velikost podle kopyta aby to teda bylo při výběru víc ízy 

- jo fotku viděl, přišli mi OK, jasný nový nebyly, ale nebyly to žádný trosky

- jak sem psal když taháš jenom jedny boty, tak to asi nepochopíš, že ty druhý stojej v botníku, jinak nabízel mj. dvoje. IR a ještě nějaký, takže toho má asi víc, takže nechodí v jednich jako ty  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- ne nepochopil 

- dosud mi to nikdo nevysvětlil, mód se o to pokusil, ale moc to neobstálo a bylo to v duchu protože jsem chtěl...

- já ho čtu neboj, spousta jo, ale spousta ne a nakupujou na netu a občas se člověk netrefí teda sry kromě tebe (seš dobrej)  :) , takže to dovedu pochopit když se někdo netrefí a hodí je do placu, krom toho každej druh boty RW má jinou velikost podle kopyta aby to teda bylo při výběru víc ízy 

- jo fotku viděl, přišli mi OK, jasný nový nebyly, ale nebyly to žádný trosky

- jak sem psal když taháš jenom jedny boty, tak to asi nepochopíš, že ty druhý stojej v botníku, jinak nabízel mj. dvoje. IR a ještě nějaký, takže toho má asi víc, takže nechodí v jednich jako ty  :)

Kamizol voe, kde se bere v tobě tolik zášti? :) Měl bys víc nosit redwingy, bolest by ju z tebe vyhnala... :) zdar

Upraveno uživatelem kdojinej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar, máte nějaký tip, jak by mohlo prokouknout prošití na špičce Moc-Toe? Boty čistím vlhkým hadrem, nechám vyschnout, a pak norčí sádlo. Ale nitě už maj skoro barvu bot. Líbilo se mi, když byly kontrastnější.

Jedina moznost je neresit to. Kontrastni vypada dobre, to samy plati vo podrazce u Beckmanu. Ale ani jedno neni trvaly... Vonoseny maj jiny esteticky kvality nez novy a hezky je oboji :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

organic: Musel bys ty zašpiněné a promaštěné nitě zase nějak vyčistit, odmastit a vybělit. Třeba kartáčkem na zuby a nějakým saponátem, nebo bělícím práškem na praní... A nemastit je.

 

Natrénovat na starém řemínku hodinek.

Upraveno uživatelem Karlos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...