Přejít na obsah

RED WING boty - výběr


Doporučené příspěvky

A taky je ochoten tam dát i jinou podrážku, co se míň špiní, je ale zase tvrdší a má jinou barvu.

Jo to je fajn, klidně bych si na IR nechal dát bílou pohodlnou. Líbí se mi to a mám RW nějak zafixované jako boty s bílou podrážkou, tak jako červené ferrari (ikdyž tovární barva je žlutá) 

post-23865-0-40748200-1571035968_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Strocek: Tehdy jsem cernou chtel, pac kdyz jsem zkousel 875, strasne na me svitily a ja zil v domeni, ze je obcas budu nosit do kanclu. K tomu skoro nedochazi a pri resole budu chtit asi taky bilou :). Jinak ty fotky jsou hrozny, udelam nekdy lepsi...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde lze prosím nejlépe RW pořídit? Nějaký ověřený e-shop kde by měli ty all Black/ Chrome Black?

attachicon.gifred-wing-classic-moc-toe-black-trac-tred-wedge-boot-08137-0-7-d-p25386-99040_image.jpg

Tady ses díval? https://denimheads.cz/collections/brand-red-wing/products/red-wing-moc-toe-black-skagway

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde lze prosím nejlépe RW pořídit? Nějaký ověřený e-shop kde by měli ty all Black/ Chrome Black?

attachicon.gifred-wing-classic-moc-toe-black-trac-tred-wedge-boot-08137-0-7-d-p25386-99040_image.jpg

 

Vím, že´s někde psal, že si all black, ale tyhle vypadaj jak důchodky, sorry, no;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...