Přejít na obsah

RED WING boty - výběr


Doporučené příspěvky

Pokud máš vyšší nárt tak na Pecos zapomeň stejná velikost jako Moc Toe a nenacpal jsem se tam je to strašně nízká a úzká bota jak na holku každopádně vem aspoň o číslo nebo půl vic než Moc a to třeba Chelsea(stejná velikost jako Moc) mi sedí ač nárt taky trpěl docela dost jinak pokud máš nohu 39-40 tak tu někdy ty Pecos ještě mám :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

To je klasika 8111, amber harness leather. Jestli chces patinu, RW primo prodava leather cream, ktery sice boty neinpregnuje jako minkoil, zato je neztmavi a kuze prirozene patinuje. Je toho plny internet, takze zde to asi vic rozebirat netreba ;)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takhle zobecnit to urcite nejde - noha si moc nesedne, bota se tvaruje podle nohy a kazda bota muze mit jiny kopyto, strih (poloha svu) a jinou kuzi. Moje zkusenost, chronologicke poradi: Beckman peklo, Moc toe pohoda, Postman peklo

Každej dálší pár RW se rozchází lépe nohy si sednou. :) První MC bylo utpení a 4 pohoda ale zas poslední dvoje MC jsou 877 a 8829 a ty nemaj šev na boku to se pak rozchází o dost lépe, i mi lépe sednou........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...