Přejít na obsah

RED WING boty - výběr


Doporučené příspěvky

Moco: prosím, jaký je rozdíl ve velikosti Rover a Chukka? Stejný číslo?

 

Udělal bych to obráceně jak ty a prikoupil k Chukkam Rovery

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mám oboje 45 a sedí dobře, jen rozcházení roverů mi dalo víc zabrat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Počasí konečně začíná být Red wing friedly

Prosím, protože já se v RW ztrácím, jaký je to přesně typ/číslo modelu/volací znak a jak je ti s velikostí oproti třeba Nike (air max napr) nebo třeba UA - jestli můžeš porovnat. Jsou super a vím ze to tu vše je milionkrát probraný ale plavu v tom a už jedny RW proste mít "musím" a tyhle chci :D děkuji moc. Z.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím, protože já se v RW ztrácím, jaký je to přesně typ/číslo modelu/volací znak a jak je ti s velikostí oproti třeba Nike (air max napr) nebo třeba UA - jestli můžeš porovnat. Jsou super a vím ze to tu vše je milionkrát probraný ale plavu v tom a už jedny RW proste mít "musím" a tyhle chci :D děkuji moc. Z.

Je to model ROVER, je hodně podobný modelu 9111 (ten nemá háčky a možná má jiný kopyto, jinak jsou to skoro totožné boty).

Co se tyče velikosti, tak si změř chodilo (při nášlapu) a podle tabulky dopasuj. Když jsou boty kotnikové, tak nevadí, když si koupíš větší, kotník ti nohu,resp.botu podrží.

Potom ještě záleží na kopytu daného modelu, např Rover jsou o půl čísla větší než Moc Toe. Pokud máš úzkou nohu/nart, tak Iron Ranger nebo Beckmany ti sednou nejlépe. Rover na mou úzkou nohu taky pasují, ale širší jim vyhovuje asi více. Když jsem měl MocToe, tak mi noha kloktala v botě, moc toe bych doporučil širším chodidlům.

Jinak co se týče srovnání s normálními botami, tak např Vans oldskool mám 45 a jsou mi těsné, ale u Roveru mám 45 a ve špičce je ještě 0,5cm rezerva. Takže obecně bych doporučil volit o číslo menší RW než nosíš tenisky (ale zase nevím jestli mas rad prostor nebo nosis boty natesno...já mám rad rezervu). Salomon nosím 46 2/3 a RW 45

post-23865-0-69371700-1535355121_thumb.png

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No scháněj sem druhdy takovej kód a žádnej, kterej sem sehnal, tak teda nefungoval. To je nějaká urban legend nebo sem jen blbej?

Počkej na september, tam bude 20 procent....oni mají každý měsíc něco, ještě se mi nestalo, že bych na spartoo koupil za jejich plnou cenu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...