Přejít na obsah

Tissot T044.417.21.051.00


jurysjuras

Doporučené příspěvky

Ahoj, blíží se narozeniny a chtěl bych si udělat radost. Nejdražší hodinky jsem měl festiny, byl jsem s nimi naprosto spokojen, až na pásek, který hodně praská, ale to asi každý kožený :-). Chtěl bych přesedlat na nějaké švýcary okolo 10-12k. Moc se mi líbí tyto: http://hodinky.heureka.cz/tissot-t044_417_21_051_00/

Spíš jsem se chtěl zeptat, zda-li máte někdo s těmito hodinkami zkušenost, případně, zda-li byste doporučili i něco jiného. Nevím, jestli bychom sehnali nějaké automaty v této ceně. Pokud byste věděli o nějakých pěkných quartzech, nebo automatech podobného designu, tak budu rád. Mám rád robustnější hodinky. Líbí se mi tato matná ocel. Moc díky a pěkné Velikonoce, s pozdravem Honza.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aldo, já koukal, že máš ale automaty, ne?

Nee, mám quartz. Asi úplně stejnou referenci, jako máš v příspěvku nahoře. Dnes bych koupil asi něco jiného, např. něco z prodejní sekce. Občas se tam mihne něco zajímavého. Ale jsem s nimi spokojen, né že ne.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud netrváš na automatech, zkus s podívat na tyhle

 

http://www.hodinky-outlet.cz/tissot/hodinky-tissot-t044-430-26-051-00

 

Já mám první edici z roku 2010, WR sice je 50m, ale přesnost do +5s/24 h. Problémy žádné.

Tyhle jsem měl tehdy ve výběru taky, ale potřeboval jsem holt chrona no. Upraveno uživatelem Alda73
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady může být hlavně časem problém se strojem. Přeci jen G 10 nepatří k těm nejlepším quartzům... Už jsem viděl pár Tissotů, kdy odešel stroj i pár měsíců po záruce. Samozřejmě je to asi kus od kusu, ale stejně... Ale v této cenové kategorii asi jiný chrono neseženeš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje první Švýcary byly Tissot T-lord v chronu, kupoval jsem je v roce 2004 a šlapou doteď. A to jsou to posledních pár let hodinky na sport, motorku, střelnici a dovolenkové koupání, takže otloukánky. Romič má pár kamarádů kterým se měly Tissotky pokazit, já mám pár kamarádů, kterým šlapou bez problémů... Anebo si je kup v automatu bez chrona a budeš tam mít stejný strojek, který se dává i do dražších hodinek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  Přesně tak, jak píše Lenin... Můžu na to mít jen smůlu, ale tím samozřejmě nechci říct, že Tissot nic nevydrží!! Určitě bych si je vybral než ty Festiny co jsi tu posílal... A nebo jak říká Lenin, ber automat bez chrona a máš to :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Ja mám tiež automat bez chrona ako písal Lenin a už dva roky robia mi +10 s za deň a žiadny problém . Najskôr som pozeral na chrona ako ty , ale vyhral automat. Ja som ich kupoval v Rakúsku u AD za 450 eur lebo na Slovensku boli a myslím že aj stále su za 540 eur . V tejto cenovej hladine celkom veľký rozdiel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...