Přejít na obsah

Automaty do 20 tis., luneta, modrý cifr


Doporučené příspěvky

Čus,

 

dík, chronoshop jsem projel, tam právěže nic, jen ty Limesy mi nějak unikly.

Jinak jsi mne pobavil, víc čti, míň piš ... bezobsažný, ha ,ha, většina příspěvků je tu jak na fejsbůku (kterej nemám, stačí mi, že ho má žena, uf),

takovej fejsbůk pro kluky. Mám tady účet jen kvůli LE od Davosy + kvůli fotkám + právě koukám

po modrej automatech s lunetou, neb jsem měl vždy takovehle typ hodinek. Ale líbí se mi třeba Apollony,

od Steinharta, co ty na ně říkáš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

. Ale líbí se mi třeba Apollony,

od Steinharta, co ty na ně říkáš?

Měl jsem je v chronu. subjektivně byly fajn, hromada kombinací v jedněch hodinkách, to bylo super, jenže byly vážně vysoký. Třeba Caymany jsou vyšší ale díky vypouklému safíru, svažující se lunetě a vypouklýmu dýnku se nosí podstatně líp, Apollony jsou na mě prostě vysokej válec, navíc lug to lug tuším 52mm už na mě bylo dost (ruka cca 19cm).

Glycine combat SUBy se nosily sami, ty byly vážně pohodlný!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Věrný svému nicku, zkusím doporučit tyhle - https://www.timestore.cz/Znacka/Hamilton-24259/Navy/Hamilton-Khaki-Navy-PIONEER-AUTO . Jsou to modrý potápky s automatem, modrým cifem a cenou 20 litrů, bohužel tvýmu zadání neodpovídaj pokud jde o velikost pouzdra a lunetu. Navíc by někdo mohl říct, že vodotěsnost je na hraně (100 m), ale na to zaplavání to určitě stačí. Předevšim jsou ale podle mě extra pěkný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hamiltony pěkný, ale tam bude při plavání asi největší problém s kůží.

 

Já ti doporučím Chr. Ward. Prvotřídní zpracování, výbornej tah, spona, keramická luneta... Udávaná velikost 42 mm, ale reálná 43 a nosí se spíš jako větší.

 

c60-42-auto-sbs_2_2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

×
×
  • Vytvořit...