Přejít na obsah

Omega Speedmaster Professional 3576.50


Doporučené příspěvky

Tyto hodinky uz tu na foru jsou/byly, dlouho jsem o nich neslysel, je to relatine starej model. Rozhodne je zajimavy nastavbou v podobe komplikace datum/mesic na klasickem 861. Nemluvil bych ale o moonwatch, tento termin se pouziva pro modely certifikovane NASA pro vesmirne vylety a budiz jim to prano. Posledni certifikovany model byly tusim X33.
Zaroven bych netvrdil, ze nasledujici model 145.022 je nahony vzdalen modelu co byl fyzicky na mesici, jde o vizualne/funkcne stejne hodinky, dokonce posledni 145.012 s cal 321 a prvni 145.022 s cal 861 jsou k nerozenani z venci, protoze prvni rok mely i cifr s plastickym logem. Je tam tedy hlavne rozdil ve strojku, ale porad jde o model ktery prosel testy NASA.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyto hodinky uz tu na foru jsou/byly, dlouho jsem o nich neslysel, je to relatine starej model. Rozhodne je zajimavy nastavbou v podobe komplikace datum/mesic na klasickem 861. Nemluvil bych ale o moonwatch, tento termin se pouziva pro modely certifikovane NASA pro vesmirne vylety a budiz jim to prano. Posledni certifikovany model byly tusim X33.

Zaroven bych netvrdil, ze nasledujici model 145.022 je nahony vzdalen modelu co byl fyzicky na mesici, jde o vizualne/funkcne stejne hodinky, dokonce posledni 145.012 s cal 321 a prvni 145.022 s cal 861 jsou k nerozenani z venci, protoze prvni rok mely i cifr s plastickym logem. Je tam tedy hlavne rozdil ve strojku, ale porad jde o model ktery prosel testy NASA.

Při koupi jsem neřešil to, jestli "byly nebo nebyly na měsíci". Hodinky se mi prostě dlouho líbily, tak jsem do nich šel. Nicméně, když mají na dýnku nápis "first and the only watch worn on the Moon", beru to tak, že je omega za "Moonwatch" považuje a má je i katalogově ve stejné edici jako 3570.50 (resp. ten samý model podle nového číslování). Ale jak jsem napsal, neřeším to.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martine, až teď jsem objevil, že máš na triku nejen flightmastery! To je slušný chronobundus. :) Ale myslím, že za ty šavle to stálo.

Gratuluji k moonům, abych řekl pravdu, tak tyto jsem ještě dosud neviděl.

Hodinky si schováváš do šuplíku / pod polštář (když je nemůžeš ukázat polovičce) ? :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ríšo, je trochu rouhání, když napíšu, že tyto speedy byly pro mě dream watches ze současné nabídky omegy, ale potom, co mi přišly Flightmastery (je to fakt náhoda, že se to takhle sešlo, obojí jsem řešil přes půl roku) jsem speedy hodil do hodinkovnice, ale je to tak. Jen jsem prodal svůj bývalý koníček za nový. Ostatně, měl jsem slušnou sbírku Rakousko-Uherských důstojnických šavlí, kterou jsem syslil bezmála dvacet let, ale nelituji, že jsem dost kousků pustil. Hodinky jsou prostě hodinky a udělají větší parádu, než něco, co můžu maximálně přibít na zeď. A drahá polovička se už v mých hodinkách neorientuje. Takže v pohodě:) Až budu mít cestu do Olomouce, minimálně k Valisovi, u kterého mám troje hodinky, tak dám vědět. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Děkuji všem za názory. 5:1 pro tah je celkem jednoznačné skóre.

 

Martine, bohužel Praha je pro mě trochu z ruky:( Teď se tam rozhodně nechystám... Ale kdybys měl cestu na východ, není problém. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...