Přejít na obsah

Concord C1 Chronograph


Mike.

Doporučené příspěvky

Tyto hodinky se mi hodně líbí, tak tady přidám několik pěkných fotek a pár informací. :)

 

Pouzdro: kombinace ryzí oceli nebo růžového zlata s hrubou černočernou gumou + průhledné zadní víko

 

Rozměry: 44mm X 16.7mm

 

Strojek: automat ETA Valgranges A07.211 (25 jewels), rezerva chodu 48 hodin

 

Sklo: safír

 

WR: 200M

 

c1.JPG

 

c11.JPG

 

c111.JPG

 

c1111.JPG

 

20070629101115.jpg

Upraveno uživatelem Mike
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ta luneta alebo co to z nich trci asi nieje otocna takze k nicomu..... ciselnik je podareny ale inak puzdro celkovo u mna nula bodov... ta guma sa cacom musi poskriabat a potom tie super hodinky budu posobit ako casio za 5tikilo IMHO su dokonalym prikladom toho, ako to dopadne ked chce niekto byt cool za kzadu cenu...... mohli by byt vkusnym ozivenim zbierky niekoho kto nevie co s peniazmi ale inak su k nicomu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1000 lidí 1000 názorů, mně se líbí moc, strojek však neznám, máš bližší parametry ?

 

Bohužel více nevím. :sad01_anim: Údajně byly představeny v Basileji a koluje o nich minimum informací.

 

Tady je jeden odkaz: http://www.concord.ch/ - nic moc tam není, ale aspoň krátké video

Upraveno uživatelem Mike
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V jiném vláknu o novinkách, tuším asi tak před 2 dny na tyto krásné kousky někdo upozornil. Jsou tam lépe vyobrazeny a jsou super. A našel jsem to: Když to není příliš velký obrázek, hned to vypadá lépe.

2380_700x450x75.jpg

Upraveno uživatelem Pepino65
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ak by som ich nasiel na chodniku asi by som ich nevyhodil zvlast na tom kovovom tahu maju nieco do seba ale ta hranata radoby luneta by musela byt tiez kovova

 

jo este ma napadol jeden vyznam tej radoby lunety........ ak by som tych gumovych krzkov dostal pri kupe desat a po osuchani si vzdy mohol nasrobovat novy tak by som tomu kruzku jeho gumovost asi aj odpustil.

Upraveno uživatelem cali
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...